Agnieszka Kaczorowska przeprasza. Ewa Minge staje w obronie aktorki!

Agnieszka Kaczorowska przeprasza. Ewa Minge staje w obronie aktorki!

Wiele medialnych osób przez ostatnie dni komentowało kontrowersyjny dla wielu wpis Agnieszki Kaczorowskiej o “modzie na brzydotę”. Większość komentarzy była nieprzychylna aktorce. W jej obronie (poniekąd) stanęła Ewa Minge.

Agnieszka Kaczorowska o “modzie na brzydotę”

Wpis aktorki wywołał niemałe kontrowersje. Odniosła się do nich między innymi Karolina Korwin Piotrowska, która zaznaczyła w swoim komentarzu, że Polski są na ostatnim miejscu w Europie, jeśli chodzi o akceptację swojego ciała. Wpis Kaczorowskiej z pewnością nie pomógł tego zmienić.

Aktorka przeprasza

Po burzy w sieci, Kaczorowska postanowiła przeprosić.

“Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony czytając mój poprzedni post, to szczerze przepraszam. Nie taka była intencja i nie odnosił się do nikogo bezpośrednio. Natomiast jak każdy, mam prawo mieć swoją opinię i pogląd na dany temat. Niektórzy rozumieją i się zgadzają, inni nie rozumieją, jeszcze inni się nie zgadzają. I Ok" - napisała aktorka.

 

Wielu te przeprosiny się nie spodobały. Uważają, że są to przeprosiny nieszczere, a Agnieszka nie zrozumiała swojego błędu.

Ewa Minge widzi przyczynę gdzieś indziej

“Złote myśli były trochę jakby upojone własnym urokiem osobistym niewątpliwie zewnętrznie ładnym.” - pisze Minge.

Zaznacza jednak, że aktorka jest oderwana od rzeczywistości, jednak jest to głównie wina mediów, które “od lat pastwią się nad osobami popularnymi, pokazując ich najgorsze zdjęcia”.

“Dziewczyna popłynęła i zatonęła. Przeprosiła średnio udolnie ale jako naczelna komentatorka (...) zauważę, ze lincz narodowy mediów jest kompletnie niezrozumiały, bo to Wy drodzy Panstwo pastwicie się od lat nad nami, osobami popularnymi pokazując nasze najgorsze zdjęcia, wyśmiewając wady wyglądu, podkreślając niedoskonałości, wpadki wizualne i odstępstwa od normy. Uczycie ludzi dając ohydne tytuły i treści prowokujące do hejtu, bo Hejt drodzy Państwo się Wam klika a to przynosi zyski. Klika się wyśmiewanie ludzi, obniżanie ich wartości wewnętrznych poprzez wpięcie kilku bolesnych znaczników na wygląd.”

Ewa Minge zauważyła też, że aktorka przeprosiła (“mniej lub bardziej udolnie”). Za to osoby hejtujące ją po tych przeprosinach nagle stały są “tacy święci , same cudowne czyste moralnie istoty wsadzają dziewczynę na stos.”

 

Agnieszka

Polecane