Kim jest nowy Mister Polski? 26-latek najprzystojniejszym Polakiem

Kim jest nowy Mister Polski? 26-latek najprzystojniejszym Polakiem

Konkurs na Mistera Polski organizowany jest od 2006 roku. Polega on mniej więcej na tym samym, co wybory Miss Polski. Kim jest więc obecny Mister Polski?

Wybory Mistera Polski 2020 rozstrzygnięte! 

W wyborach na Mistera Polski są dodatkowe wymagania. Uczestnicy muszą mieć więcej niż 18 lat, ale mniej niż 30. Konieczne jest też posiadanie polskiego obywatelstwa. Każdy mężczyzna biorący udział w konkursie musi mieć przynajmniej 180 cm wzrostu. Ważna jest też wysportowana sylwetka.

Tegoroczna gala odbyła się 7 czerwca i po pokonaniu aż 23 innych przeciwników, tytuł najprzystojniejszego mężczyzny zdobył Jakub Kowalewski. 

Jury przyznało także tytuły I i II vice-mistera. Otrzymali je odpowiednio Adrian Nkwamu i Patryk Bogdański.

  

Jakub Kowalewski Misterem Polski 2020!

Obecnie tytuł Mistera Polski posiada Jakub Kowalewski. 26-latek pochodzi ze Szczecinka i zajmuje się modelingiem. Jego Instagram obserwuje 16 tysięcy osób.

Portal Fakt.pl przytacza również wypowiedź Jakuba Kowalewskiego, w której powiedział, że zarobkowo zajmuje się przedstawicielstwem handlowym w branży motoryzacyjnej, a jego pasja są podróże.

"Na co dzień pracuję jako przedstawiciel handlowy w branży motoryzacyjnej, wolny czas staram się w pełni wykorzystywać na podróże i spotkania ze znajomymi, a jak wiadomo, czasu zawsze jest mało i nie lubię go marnować" -  pisze Fakt.pl 

Jakub Kowalewski - jak zareagował na zwycięstwo w konkursie piękności?

Na swoim Instagramie Jakub Kowalewski umieścił post, w którym wyznaje, że nie zamierza spocząć na laurach. Zwycięstwo dało mu bowiem szereg nowych możliwości.

“Jestem zadowolony z tego, gdzie jestem w tym momencie i mam możliwość dalszego rozwoju oraz zbierania doświadczeń w zupełnie nowym dla mnie świecie! Nie zamierzam spoczywać na laurach, chcę wykorzystać ten tytuł jak najlepiej będę potrafił, także dziękuję serdecznie wszystkim za wsparcie, a członkom jury za głosy oddane na moją osobę 🙏” - pisze Mister Polski. 

 

Agnieszka

Polecane