Kaczorowska znów krytykowana. Udostępniła taniec z mężem. “Moda na sztuczność?

Agnieszka

Newsy

14.06.2021 20:38

Kaczorowska znów krytykowana. Udostępniła taniec z mężem. “Moda na sztuczność?

Internauci nie dają spokoju Agnieszce Kaczorowskiej, która wywołała burzę swoim wpisem o “modzie na brzydotę”. Teraz to jej zarzuca się “modę na sztuczność”.

Agnieszka Kaczorowska udostępniła filmik, na którym tańczy ze swoim mężem do utworu Arethy Franklin.. Na filmiku para przytula się, widać też pokaźny brzuszek aktorki, która niedługo urodzi. 

 

"Takie tańce niedzielne… na ile stan pozwala" - podpisała post aktorka.

Pod postem Agnieszki Kaczorowskiej pojawiło się wiele ciepłych i miłych słów. Jednak najbardziej popularne komentarze to te negatywne.

Fani zarzucają jej, że jest sztuczna. 

Komentarz pod tańcem pary zakochanych o treści “Moda na sztuczność…” zebrał już tysiąc polubień.

Zaraz pod nim znajduje się komentarz o treści “Ale to jest sztuczne troszkę…”, którego polubienia sięgają niemal tysiąca. 

Agnieszka Kaczorowska - wpis o “modzie na brzydotę”

Przypomnijmy, że ponad tydzień temu Agnieszka Kaczorowska udostępniła wpis, który wywołał w sieci burzę.

“Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”? Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile ? Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie” jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach?” - pisała aktorka.

Wpis ten skrytykowało wiele gwiazd i celebrytów. Zaczęli udostępniać zdjęcia pokazujące ich w normalnych warunkach - bez makijażu, bez retuszu.

Agnieszka więc przeprosiła, jednak niewiele osób uznało te przeprosiny za szczere. 

 

“Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony czytając mój poprzedni post, to szczerze przepraszam. Nie taka była intencja i nie odnosił się do nikogo bezpośrednio. Natomiast jak każdy, mam prawo mieć swoją opinię i pogląd na dany temat. Niektórzy rozumieją i się zgadzają, inni nie rozumieją, jeszcze inni się nie zgadzają. I Ok. Tu stawiam kropkę. “ - pisze aktorka na swoim Instagramie.