Olga Frycz w drugiej ciąży! Postanowiła sama wychować dziecko

Olga Frycz w drugiej ciąży! Postanowiła sama wychować dziecko

Olga Frycz spodziewa się drugiego dziecka. Poinformowała o tym swoich fanów za pomocą Instagrama. Dodała, że dziecko będzie wychowywać samotnie.

Pierwsze dziecko Olgi Frycz

Aktorka po raz pierwszy została mamą w 2018 roku. Urodziła córeczkę i nazwała ją Helena.

Dziecko było owocem związku z trenerem tajskiego boksu Grzegorzem Sobieszkiem. Para zaręczyła się na krótko przed narodzinami Helenki, jednak ostatecznie związek się rozpadł. 

Pomimo starań, aby do tego nie doszło, para postanowiła się rozstać:

- Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić – napisała wówczas aktorka. Dodała także, że z byłym narzeczonym rozstaje się w zgodzie i atmosferze ogólnego szacunku. 

 

Olga Frycz informuje o drugiej ciąży

Na swoim Instagramie Olga poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka. Pokazała piękne zdjęcie z Helenką i widocznym brzuszkiem.

Dodała, że nie boi się samodzielnego macierzyństwa, a Helenka z pewnością będzie świetną siostrą. 

- Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór – napisała aktorka.

 - Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję. - dodała w poście.

Pod postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami znanych osób.  Napisała między innymi Maja Bohosiewicz, Agata Rubik, Ola Żebrowska, Adrianna Biedrzyńska, Anna Czartoryska czy Agnieszka Sienkiewicz.

 

- jesteś super Mamą, wspaniała przyjaciółką i mądrą kobietą - napisała Maja Bohosiewicz. 

 

- oczywiście, że wszystko będzie dobrze! Jesteś Olga Superwoman, dasz sobie świetnie radę ze wszystkim, a jak coś to „ciocie” pomogą!💪🏻😁 - pisze Agata Rubik. 

Olga Frycz od czasu rozstania ze swoim byłym partnerem i ojcem pierwszego dziecka nie informowała o swoim życiu miłosnym.

 Jakiś czas temu w mediach pojawiały się jednak informacje o jej rzekomym związku z z Łukaszem Nowakiem – 31-letnim mówcą motywacyjnym oraz podróżnikiem.

Aktorka jednak nigdy nie potwierdziła tych doniesień. 

 

 

 

Agnieszka

Polecane