Gwiazdy komentują wpis Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka odpowiada

Agnieszka

Newsy

07.06.2021 10:47

Gwiazdy komentują wpis Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka odpowiada

Agnieszka Kaczorowska umieściła na Instagramie wpis, który wzbudził sporo kontrowersji. Komentarz o “modzie na brzydotę” podzielił opinię publiczną. Odniosło się do niego również sporo znanych osób, takich jak Zofia Zborowska, Karolina Korwin-Piotrowska, czy Maffashion.

Agnieszka Kaczorowska napisała, że zauważyła modę na brzydotę. Największe kontrowersje wzbudził poniższy fragment wpisu. 

“Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”? Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile ? Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie” jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach?” 

Maffashion odniosła się do wpisu Agnieszka Kaczorowskiej

"Brzydota i niedbalstwo. Pokazywanie słabości i udawanie dystansu? Pokazywanie zmęczenia, normalności - brak walki o swoje ja i "markę osobistą"? Dziwne to. Chyba i ja się kwalifikuję (czasem) do grupy "moda na brzydotę". Albo źle zrozumiałam. Albo jestem za mało refleksyjna i mądra, aby zrozumieć to, co napisała Aga" - skomentowała Maffashion.

Zdjęcie Gwiazdy komentują wpis Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka odpowiada #1

Zofia Zborowska również postanowiła podzielić się swoją opinią na ten temat.

“Ten post jest wymierzony w sama Agę. Nie wyobrażam sobie presji, pod jaką Ona żyje. Ale jedno jest pewne, jest absolutnie wystarczającą piękna i wspaniała dziewczyna" - napisała Zofia Zborowska.

Wpis aktorki nie przypadł do gustu również Julii Rosnowskiej, która z jednej strony skrytykowała Kaczorowską, a z drugiej wyraziła współczucie dla presji, jaką aktorka musi odczuwać.

“Umalowana i upozowana kobieta i matka pisze na Instagramie, że bycie „zwykłym i |niezadbanym,”, (czyli w jej odczuciu brzydkim) to coś godnego dezaprobaty, z jednej strony jestem w szoku, ze można taki tekst popełnić bez świadomości, jak może być przykry i szkodliwy, a drugiej strony mi jej zwyczajnie żal. Bo jakie to smutne i potwornie męczące mieć w sobie taką presję na wieczne bycie nadzwyczajnym.” - pisze Rosnowska. 

Natomiast Karolina Korwin-Piotrowska uważa, że to, co napisała Agnieszka Kaczorowska jest straszne, “straszne jest każde słowo i głupie”.

Inni uważają natomiast, że rozumieją co Kaczorowska miała do przekazania i się z nią zgadzają. 

Aktorka odpowiada na zarzuty 

Agnieszka Kaczorowska umieściła kolejny post, w którym przeprosiła osoby, które poczuły się urażone jej poprzednim wpisem. Nagrała także Insta Stories, w których tłumaczy, że chodziło jej o piękno wewnętrzne, “które każdy ma w sobie”. 

Dodała, że jej tekst spotkał się z niezrozumieniem i małą wnikliwością.