Monika Richardson w związku z biznesmenem. Nowa miłość prezenterki

Agnieszka

Newsy

09.06.2021 10:32

Monika Richardson w związku z biznesmenem. Nowa miłość prezenterki

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się niedawno po trwającym siedem lat związku. Polska prezenterka znalazła jednak nową miłość. Jej obecny partner jest biznesmenem z sukcesami.

Monika Richardson jest na wakacjach z nowym wybrankiem

Prezenterka spędza wakacje w Hiszpanii u boku Konrada Wojterkowskiego. 48-letni mężczyzna spotyka się z Moniką Richardson już od jakiegoś czasu. Para poznała się podczas wywiadu, który prezenterka prowadziła z nim dla magazynu “Wprost”.

Jednak dopiero niedawno para zdecydowała się opublikować wspólne zdjęcie.

Para obecnie spędza swoje pierwsze wspólne wakacje w Hiszpanii, skąd prezenterka dodaje zdjęcia i relacje w mediach społecznościowych. 

"Plaża. Banalne, prawda? Wygłupialiśmy się w wodzie jak dzieci, budowaliśmy zamki z piasku i leżeliśmy plackiem na słońcu. Tak niewiele potrzeba do szczęścia. Oczywiście potem padliśmy zmęczeni, a dzisiaj leczymy przypaloną słońcem skórę. Było warto. Nasze życie jest tu i teraz. Nikt nie wie, co jutro przyniesie."

Kim jest Konrad Wojterkowski? 

Nowy partner MonikiRichardson jest producentem filmowym i biznesmenem.  Wojterkowski jest również właścicielem Grupy #BeReady oraz filantropem. Od wielu lat broni kobiet i dzieci narażonych na przemoc za sprawą akcji "Kocham. Szanuję - Nie biję".

Konrad Wojterkowski wyprodukował jak na razie dwa filmy: czarną komedię "Get Low" z 2009 r. oraz "Limousine" z 2011 r.

Producent filmowy ma również syna o imieniu Kola z pierwszego małżeństwa, który ma już 18 lat. 

Tak wypowiadał się o ich wspólnej relacji w wywiadzie przeprowadzanym przez Monikę Richardson:

“"Uważam, że można stworzyć dobrą relację ze swoim dzieckiem bez stosowania przemocy, ale wyznaczając mu granice i będąc konsekwentnym. Kola wyrósł na wspaniałego człowieka o szerokich horyzontach, obywatela świata, który nie ma w sobie lęku, ani ograniczeń, który myśli kategoriami otwartości na życie i na drugiego człowieka. Jego hobby to projektowanie i drukowanie drukarką 3D. To hobby spowodowało, że zaczął umawiać się ze swoim kolegą, który nie ma ręki, na wspólne wyprodukowanie sztucznej kończyny.”