Edyta Górniak chce otworzyć własną szkołę. Ma ciekawy plan

Edyta Górniak chce otworzyć własną szkołę. Ma ciekawy plan

Edyta Górniak postanowiła otworzyć własną szkołę. Co ją do tego zainspirowało? Prawdopodobnie regularne wyjazdy do Tajlandii i to, jak bardzo za tym tęskni. W jakim kierunku edukować będzie szkoła założona przez Edytę Górniak?

https://www.instagram.com/p/CQnaiS3nlcYo59N2wxvvvPNVZKMjSkZQFdbCQU0/

 W dobie pandemii, gdy podróżowanie jest mocno utrudnione, Edyta Górniak została pozbawiona możliwości odwiedzania swoich ukochanych miejsc, które rozwijają ją duchowo. Z tego względu wpadła na ciekawy pomysł. Postanowiła część tamtejszego klimatu przenieść do Polski i otworzyć własną szkołę rozwoju duchowego i cielesnego. 

 Edyta Górniak ma plan na otworzenie własnej szkoły

Edyta Górniak niejednokrotnie wspominała o tym, jak bardzo kocha Tajlandię. To właśnie tam przebywała w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym, który zainspirował ją do otworzenia podobnego miejsca w Polsce.

"Nigdy w życiu nie tęskniłam tak bardzo za innym miejscem na ziemi. Za ludźmi tęskniłam wiele razy. Już od kilku tygodni myślę, ile bym oddała, żeby polecieć do mojej Tajlandii. Tak tęsknię, tak tęsknię, ludzie! Zawsze latałam na tydzień i już musiałam wracać, a teraz mogłabym się nią nacieszyć. Tak tęsknię, że aż mnie boli wszystko" - pisała Edyta Górniak na Instagramie.

“Super Express” donosi, że w szkole Edyty Górniak miałyby odbywać się zajęcia poświęcone duchowości i świadomości swojego ciała. Mowa między innymi o zajęciach jogi, czy ćwiczeniach relaksacyjnych.

 

Gdzie ma powstać szkoła Edyty Górniak?

“Super Express” twierdzi, że Górniak zastanawia się nad otworzeniem swojej szkoły w którejś z nadmorskich miejscowości. Jednak pod uwagę bierze też na przykład Podhale.

W szkole piosenkarki uczącymi byliby eksperci z różnych dziedzin. Nie wyklucza też, aby gościnnie lekcje prowadzili też nauczyciele z Tajlandii.  

 https://www.instagram.com/p/CQK4u44n4demz1DdN_SBRd7xXoyxs0acsPjmnE0/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka

Polecane