Gwiazdy, które NIE ZDAŁY MATURY, ale i tak zarabiają krocie!

Emila
Newsy
06.05.2019 21:00
Gwiazdy, które NIE ZDAŁY MATURY, ale i tak zarabiają krocie!

Już od najmłodszych lat jesteśmy nastawiani na maturę, która ma być przepustką do dorosłego życia. Wierzy się, że egzamin dojrzałości to podstawa, którą każdy powinien mieć. Niektóre gwiazdy w show-biznesie pokazują jednak, że można odnieść sukces bez zdanej matury!

Zdjęcie Gwiazdy, które NIE ZDAŁY MATURY, ale i tak zarabiają krocie! #1

Show-biznes

Można się zdziwić, jak wiele znanych nam osób nie podeszło egzaminu dojrzałości. Duża część z nich śmiało się do tego przyznaje i nie widzą w tym problemu. W większości był to wybór między pasją i pracą a wykształceniem.

Przykładu nie trzeba daleko szukać. Adam Zdrójkowski, którego doskonale znamy z serialu Rodzinka.pl, obecnie znajduje się w klasie maturalnej, ale nie zdecydował się podejść do egzaminu. 19-latek chce skupić się na karierze, a maturę napisze w przyszłym roku.

Wiele innych gwiazd i znanych postaci również odniosło ogromny sukces, mimo że matury nie mają. Kto to taki?

Agnieszka Chylińska

Wokalistka rozpoczęła swoją przygodę z muzyką, będąc jeszcze w szkole średniej. Rozwijająca się kariera sprawiła, że kobieta zdecydowała się odpuścić sobie maturę. Teraz jest jedną z ikon polskiej sceny muzycznej.

Lech Wałęsa

Tego mężczyzny trudno nie znać. Lech Wałęsa z zawodu jest elektrykiem, ale znamy go przede wszystkim jako były prezydent oraz otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla. Matura do takiego sukcesu nie była mu potrzebna.

Dawid Kwiatkowski

Idol już od lat występuje na polskich scenach muzycznych. Utalentowany 23-latek z powodu swojej kariery nie ukończył szkoły średniej.

View this post on Instagram

Wesołych Świąt! 🐰

A post shared by Dawid Kwiatkowski (@kwiatkowsky) on

Edyta Górniak

Piosenkarka znana na całą Polskę przerwała swoją naukę w trzeciej klasie Technikum Ogrodniczo – Pszczelarskim w Kluczborku. Swoją uwagę wówczas poświęciła musicalu Metro.

Paulina Młynarska – Moritz

Kobieta uciekła z domu w wieku 16 lat i wyjechała do Francji. Następnie los nie pozwolił jej kontynuować nauki. Obecnie jest jednak znaną dziennikarką, aktorką oraz prezenterką radiową.

Kamil Bednarek

O piosenkarzu zrobiło się głośno po występie w programie Mam Talent. Od tamtej pory Kamil Bednarek zdobywa coraz większą ilość fanów. Mężczyzna jednak nie zdecydował się na podejście do matury. Całe serce oddał muzyce.

Robert Kubica

Znany na całym świecie sportowiec również należy do gwiazd bez matury. Kubica posiada jedynie wykształcenie podstawowe, a to dlatego, że w młodym wieku oddał się swojej pasji.

Brak matury często uważany jest za brak inteligencji i jakichkolwiek podstaw wiedzy. Jak możemy jednak zobaczyć, nawet bez matury można odnieść wyjątkowy sukces.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną