Agnieszka Kaczorowska tym razem o "modzie na narzekanie"

Agnieszka

Newsy

26.07.2021 12:19

Agnieszka Kaczorowska tym razem o "modzie na narzekanie"

Agnieszka Kaczorowska ostatnimi czasy często wypowiada się w mediach na różne tematy. Zaczęło się od “mody na brzydotę”, a obecnie aktorka podkreśla “modę na narzekanie”. Wspomina też o tym, że nie powinno się narzekać na ciążę i macierzyństwo. 

W najnowszym wywiadzie z Agnieszką Kaczorowską 29-latka krytykuje pewne postawy, które zaobserwowała. Twierdzi ona bowiem, że obecnie panuje moda na narzekanie, w szczególności narzekanie na macierzyństwo.

Aktorka twierdzi, że obecnie w mediach pokazuje się tylko “ciemną stronę mocy”.

– Narzekanie na Instagramie, jak jest źle i ciężko, do niczego nie prowadzi. Dużo osób pyta mnie, jaki był mój pierwszy poród. Ja mówię, że piękny (...). Mam nadzieję, że obecny trend na narzekanie kiedyś wreszcie się zmieni – mówiła aktorka w wywiadzie dla Wprost.

 Aktorka znana z “Klanu” twierdzi też, że nie każda kobieta musi decydować się na posiadanie dziecka. Taka decyzja powoduje bowiem ogromną zmianę w życiu i wprowadza do niego “wiele ograniczeń”. 

W rozmowie z Wprost aktorka postanowiła też dać swoim fanom kilka rad dotyczących na przykład tego, jak być piękną i bogatą.

– Jeżeli uważasz się za brzydką, to dlaczego chcesz, aby ktoś, gdy się z tobą widzi, powiedział: "Pięknie dziś wyglądasz"? Tak samo jeżeli mówisz "pieniążki", to też nie będą one nigdy duże. (...) Jeżeli chcesz jednak dużo zarabiać, to zacznij mówić "pieniądze" – twierdzi aktorka.

Agnieszka Kaczorowska zwraca też uwagę na to, aby nie skupiać się na negatywnych przekazach od innych osób:

– Jeżeli czytasz u kogoś lub od kogoś usłyszysz i nieświadomie przyjmiesz coś za fakt, np. że w ciąży się niemiłosiernie tyje, źle się czujesz, masz wszystko, co najgorsze i jest to tragiczny stan, to potem, gdy chcesz zajść w ciążę, to (...) cię to blokuje. Jestem o krok od tego, żeby opublikować post na ten temat – powiedziała Agnieszka Kaczorowska.