Klaudia Halejcio urodziła dziecko! Pokazała filmik ze szpitala

Klaudia Halejcio urodziła dziecko! Pokazała filmik ze szpitala

Klaudia Halejcio stara się chronić swoją prywatność. Nic więc dziwnego w tym, że nie poinformowała swoich fanów o porodzie od razu. Dopiero kilka dni po porodzie postanowiła udostępnić filmik ze szpitala.

Kim jest Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio jest aktorką. Swoją pierwszą rolę zagrała cztery lata temu w sztuce "Uroczystość". Widzowie kojarzą ją jednak z licznych ról serialowych oraz z filmu Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko. Wolność jest w nas".

Klaudia Halejcio urodziła córkę

Aktorka zdradziła na swoim Instagramie, że jej córka ma na imię Nel. Poród natomiast szedł zgodnie z planem, jednak był trudny i bolesny.

Halejcio urodziła 2 czerwca o 2:30 w nocy, jednak nie informowała o tym widzów od razu. Dopiero kilka dni po porodzie postanowiła udostępnić na Instagramie filmik ze szpitala, na którym tańczy ze szpitalnym wózkiem dla niemowląt.

Celebrytka jest bardzo szczęśliwa. Jej córka urodziła się zdrowa i dostała 10 punktów w skali APGAR.

“U nas jest wszystko dobrze... Szykujemy się dzisiaj do wyjścia. Nelusia jest cudowna, dostała dziesięć punktów. W dzień dziecka zrobiła nam prezent, w nocy odeszły mi wody, urodziłam w sumie drugiego czerwca o 2:30 w nocy. Wszystko poszło dobrze, chociaż myślałam, że będzie mi ze wszystkim łatwiej. Nie było tak łatwo, boli potężnie, były łzy, płacz, ale ten brzdąc wynagrodził wszystko.” - mówi Halejcio na IstaStories.

Aktorka dodała, że ciężko jest jej w tym momencie zapanować nad emocjami, które nią targają. Jest bowiem bardzo szczęśliwa i nie może napatrzeć się na córeczkę.

“Emocje są cały czas, w ogóle nie mogę się na nią napatrzeć. Patrzę na nią i myślę sobie, jaka jestem szczęśliwa. Nie będę o tym mówić, bo po prostu nic nie nagram. Pewnie wszystkie mamy mnie totalnie rozumieją. Idę się ogarnąć, bo zacznę płakać i nic nie zrozumiecie... Trzymajcie za mnie kciuki” - dodała. 

Życzymy świeżo upieczonej mamie zdrowia i siły, a Nel, żeby rosła zdrowo i szczęśliwie.

Agnieszka

Polecane