Horoskop tygodniowy - 15 -21 marca 2021 - dla wszystkich znaków zodiaku.

Ewelina

Horoskopy

16.03.2021 9:08

Horoskop tygodniowy  - 15 -21 marca 2021  - dla wszystkich znaków zodiaku.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, przyroda budzi się z zimowego snu. Wiosna to zawsze czas odrodzenia, czas wielkich zmian. Warto dobrze się na ten ważny okres przygotować. Dowiedz się, co cię czeka w tygodniu poprzedzającym pierwszy dzień wiosny!

Baran

Barany wraz z nadejściem wiosny spodziewać się mogą gwałtownego przypływu energii. Warto spożytkować przypływ energii na aktywność fizyczną. Wiosna to dobry czas na aktywność na świeżym powietrzu, mimo niskich temperatur: topniejący śnieg umożliwi na przykład bieganie. Zaowocuje to też dobrym samopoczuciem i optymizmem. Podejmowanie decyzji będzie przebiegać szybciej niż zwykle. To zdecydowanie najlepszy moment na załatwienie trudnych spraw, na przykład urzędowych. To także dobry czas na uporządkowanie spraw w pracy, czyli na ułożenie sobie relacji z szefem i kolegami.

Byk

Dla byka nadchodzący przedwiosenny tydzień to czas na zrobienie życiowego bilansu i wyciągnięcie wniosków. Dla uczniów i studentów to dobry czas na nadrobienie zaległości w zajęciach, bo będzie on sprzyjał koncentracji i pracy. Nie należy jednak z tym przesadzać, bo ten okres przed nastąpieniem kalendarzowej wiosny służy popadaniu w rozdrażnienie. Drobne problemy w szkole czy w pracy mogą was w tym czasie wyjątkowo irytować. To też dobry czas na zawieranie nowych znajomości – nawet te mniej śmiałe Byki chętniej niż zwykle nawiązywać będą nowe kontakty towarzyskie. Niestety, większość z tych znajomości będzie tylko przelotna.

Bliźnięta

Nadchodząca wiosna doda Bliźniętom w tym czasie energii do działania, ale powinny one zachować umiar w podejmowaniu nowych aktywności. Wiosenna aura jest zdradliwa, może powodować irytację i nerwowość, jeżeli Bliźnięta wezmą zbyt wiele na siebie. Bliźnięta zdecydowanie będą odczuwać poirytowanie i wewnętrzny niepokój. Dodatkowy stres może być również związany z tym, że nie wszystko będzie w tym tygodniu przebiegać po waszej myśli. Nadmiar energii może być rozładowywany na innych postronnych osobach, często traktowanych przez Bliźnięta niesprawiedliwie. Lepiej powstrzymać się więc od czynności, które mogłyby wygenerować dodatkowy stres.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy  - 15 -21 marca 2021  - dla wszystkich znaków zodiaku. #1

Rak

Dla Raka ten tydzień będzie sprzyjał dokładnej i drobiazgowej pracy. To dobry czas na podjęcie się od dawna odkładanej pracy. Wszystkie problemy zawodowe będą się cudownie rozwiązywać, wystarczy zachować odrobinę cierpliwości. Szczęście nie będzie opuszczało Raków nawet, jeżeli chodzi o życie uczuciowe. To zdecydowanie czas na zdobywanie serca ukochanej osoby. Nie będzie można się wręcz Rakowi oprzeć. Koniec pracowitego tygodnia, poświęconego rozwiązywaniu problemów w pracy, warto poświęcić na odprężenie. To czas na relaks, na wyjście z domu, na spotkania towarzyskie i na spędzenie czasu z ukochaną osobą. Jeżeli Rak dobrze wykorzysta ten czas, spotka go przyjemna niespodzianka.

Lew

Lwy w tym tygodniu czeka przypływ energii twórczej. Pojawi się okazja do zabłyśnięcia i wybicia się, bo wszystkie sprawy będą układać się po ich myśli. Mogą pojawić się okazje na dodatkowy zarobek, trzeba więc mieć oczy szeroko otwarte, by ich nie przegapić. Również dla Lwów prowadzących własne biznesy ten tydzień będzie sprzyjał zawieraniu nowych kontaktów biznesowych i zdobywaniu nowych zleceń. Należy jednak uważać, by nikogo do siebie nie zrazić, bo w tygodniu przesilenia wiosennego będzie o to łatwo. Lepiej powstrzymać się od niepotrzebnych słów. Lepiej negatywną energię przekuć w coś pozytywnego: dla samotnych Lwów będą to niespodziewane flirty, a dla Lwów w związkach będą to eksperymenty w łóżku.

Panna

Nadchodzący tydzień przyniesie Pannom bardzo dobre samopoczucie i poczucie odprężenia. Niewątpliwie ułatwi to kontakty z ludźmi. Warto wykorzystać ten czas na spacery ze znajomymi i na inne wspólne aktywności, jeżeli będzie to możliwe. To też dobry czas na zrobienie zakupów. Warto wykorzystać dobre samopoczucie, by nieco głębiej niż zwykle sięgnąć do portfela. Inwestycja na pewno się opłaci. Panny powinny mieć się na baczności w pracy, grozi im bowiem roztrzepanie spowodowane odprężeniem. Szef może nie podzielać naszego dobrego samopoczucia i może nie być taki wyrozumiały. Grozi to nieporozumieniem z przełożonym, czego koniecznie należy uniknąć! Panna powinna w takich sytuacjach zachować zimą krew, a wszystko skończy się pomyślnie. Panna powinna też zadbać o zdrowie. Zmienna marcowa pogoda sprzyja przeziębieniom. 

Zdjęcie Horoskop tygodniowy  - 15 -21 marca 2021  - dla wszystkich znaków zodiaku. #2

Waga

Ten tydzień rozpocznie się dla Wag dużą ilością stresowych sytuacji, przez co będą lekko zestresowane. Ilość obowiązków zawodowych w pierwszym momencie będzie się im wydawać przytłaczająca, nie ma jednak innego wyjścia, jak je po kolei realizować. W miarę upływu tygodnia nastrój będzie się Wagom polepszał na myśl o weekendzie. Wytężona praca pozostanie bez wpływu na fundusze. Na poprawę zasobności portfela będzie trzeba trochę poczekać. Należy się również powstrzymać od snucia zbyt ambitnych planów – ten tydzień zdecydowanie nie będzie służył ich realizacji. Podobnie mocne przeżycia będą Wagom towarzyszyć również w życiu uczuciowym. Możliwe, że druga osoba wyzna Wagom w tym tygodniu swoje uczucia. Należy się na to przygotować.

Skorpion

Dla Skorpionów będzie to pracowity tydzień. Będą wykazywać zwiększoną chęć do upiększania swojego wyglądu i wyglądu swojego najbliższego otoczenia. Będzie to czas wytężonej pracy nad sobą, ale też zmiany wystroju mieszkania, zakupu nowych mebli i innych elementów wystroju. Nadchodząca wiosna będzie sprzyjać wiosennym porządkom. Skorpionom mogą też wpaść do głowy różne pomysły, na przykład dotyczące podróży, wakacji czy innych szalonych wypadów. Co rusz będzie Skorpionom wpadał do głowy jakiś nowy pomysł. Warto się wsłuchać w swój wewnętrzny głos. Takie nietypowe projekty to często wyraz trapiących nas problemów, do tej pory ukrytych głęboko w sercu. Weekend na pewno Skorpion spędzi na zmienianiu wszystkiego wokół siebie i na snuciu szalonych planów.

Strzelec

Strzelec czeka z utęsknieniem na wiosnę, ale musi się jeszcze trochę uzbroić w cierpliwość, nawet jeśli to trudne. Powinien pamiętać, że nie tylko on boryka się z nawałem pracy. Strzelec będzie się w tym tygodniu wyrywać na urlop, ale nie uzyska na to zgody przełożonych. Właśnie w tym czasie dziwnym trafem uśmiechnie się do Strzelca szczęście: Strzelec zostanie w pracy doceniony za swoją pomysłowość i wkład. Wraz z weekendem zacznie Strzelca ogarniać entuzjazm i będziecie planował swoje kolejne kroki. Pomoże w tym partner. Zacznie namawiać na wyjazd poza dom. Należy się na to zgodzić i liczyć, że w przyszłym tygodniu szefowie nie będą już skąpili urlopu cenionemu pracownikowi.

Koziorożec

Koziorożec będzie w tym tygodniu tryskał dowcipem i elokwencją. Może nawet czasem powiedzieć o jedno słowo za dużo. Samotne Koziorożce będą miały szansę na nawiązanie nowej znajomości, bardzo prawdopodobne, że za pośrednictwem Internetu. Znajomości zawarte w tym tygodniu mają szanse stać się dłuższymi i trwalszymi. Aura będzie Koziorożcom sprzyjała, dodając im magnetyzmu. Przy odrobinie wysiłku Koziorożec w tym tygodniu zbierze owoce swoich starań. Wiele spraw w życiu Koziorożca może się teraz rozstrzygnąć. Kwestie finansowe również powinny przebiegać pomyślnie, dzięki zapobiegliwości i gospodarności. Również na tym polu Koziorożec powinien zebrać dawno wyczekiwany plon.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy  - 15 -21 marca 2021  - dla wszystkich znaków zodiaku. #3

Wodnik

Tydzień rozpocznie się dla Wodnika wytężoną pracą. Warto nie poddawać się zwątpieniu i zachować spokój w nawet najtrudniejszej sytuacji. Wodnikowi trudno się będzie w tym tygodniu skupić na pracy. Należy przede wszystkim uważać, by nie popaść w konflikt z kolegami z pracy, i nie podpaść kierownikowi. Będzie bardzo łatwo o nieporozumienia, dlatego trzeba za wszelką cenę zachować spokój i wstrzemięźliwość. Po prostu nie zawsze wszystko musi się układać po naszej myśli. Po prostu w tym tygodniu układ planet nie będzie sprzyjał pracy, finansom, ani kontaktom z innymi ludźmi. Mogą się również pojawić nieporozumienia w związkach. Za to w weekend czeka Wodnika odprężenie. Wreszcie będzie można oderwać się od codzienności i nabrać dystansu.

Ryby

Samotna Ryba nie powinna przegapić okazji, bo w tym tygodniu może ją spotkać szczęście i możliwe, że spotka przyszłego partnera. To dobry czas, by trochę poleniuchować i pofolgować sobie. To też dobry czas dla zdrowia i dla ogólnego samopoczucia. Warto wsłuchać się w głos intuicji, bo w tym tygodniu rozwiązanie nękającego Rybę problemu pojawi się samo. Dzięki sprzyjającemu układowi planet Ryby w tym tygodniu mogą liczyć na bliskich, którzy sprawią Rybom miłe i zaskakujące niespodzianki.