Horoskop tygodniowy - 8-14 marca 2021 - dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy  -  8-14 marca 2021  - dla wszystkich znaków zodiaku.

Jeśli od zawsze fascynujesz się gwiazdami i planetami na niebie oraz ich wpływem na Twoje przyszłe losy to koniecznie przeczytaj nasz horoskop tygodniowy na 8-14 marca 2021 dla każdego znaku zodiaku. Znajdziesz w nim ciekawe porady i wskazówki dotyczące Twojej najbliższej przyszłości. Dowiesz się z niego jaki będzie ten tydzień oraz tego, co być może zmieni się w Twoich sprawach zawodowych i finansowych. Wszystko możliwe, iż czeka Cię wygrana w totka lub całkiem nowe i fascynujące uczucie. Sprawdź już teraz co udało nam się wyczytać dla Ciebie z gwiazd na 8-14 marca 2021.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Spragnione sukcesu osoby spod znaku Barana dostaną zielone światło w życiu zawodowym oraz finansowym. Całkiem prawdopodobne, iż spełni się ich wyczekiwane marzenie o awansie zawodowym lub uzyskają pozytywną decyzję banku w sprawie przyznania im upragnionego kredytu na nowy dom.Jednak na razie nie szalej z wydatkami, nowy smartfon i telewizor czy lodówka mogą poczekać na ich zakup jeszcze przez kilka dni.

Miłość i uczucia: w tym tygodniu zodiakalne Barany nie będą miały w życiu uczuciowym jakichś większych życiowych rewolucji, ale w zamian za to będą mogły liczyć na całkiem pozytywne zmiany na inny polach.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Dla zodiakalnych Byków kończy się czas narzekań i niekończących się ostatnio utyskiwań. Ten ponury jeszcze kilka dni temu świat będzie dla nich znowu bardziej przyjazny i pomocny - wystarczy tylko, że otworzą się one na pomoc innych, niezmiennie życzliwych im osób. Warto też popracować w tym tygodniu nad relacjami z rodziną, dziećmi i najbliższymi z otoczenia zodiakalnych Byków.

Miłość i uczucia: osoby spod znaku Byka zaczną znacznie intensywniej troszczyć się o swoje relacje z ukochanymi partnerami. Potrzeba bliskości, pocałunków i dotyku stanie się dla Byka priorytetem.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy  -  8-14 marca 2021  - dla wszystkich znaków zodiaku. #1

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

W nadchodzących dniach gwiazdy będą Ci bardzo sprzyjać, dzięki ich pozytywnemu wpływowi wyostrzy się Twoja intuicja, a piętrzące się trudności będą teraz znacznie łatwiejsze do pokonania.Jednak w każdym przypadku kieruj się nie tylko intuicją, ale i wewnętrzną rozwagą, która uchroni Cię od ewentualnych niechcianych działań i błędów.

Miłość i uczucia: Żywiołowe Bliźnięta poczują świeży powiew wiosny, a to pobudzi ich potrzeby na nowości, być może także na nowe fascynacje lub miłostki.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka spędzą ten tydzień dość spokojnie - jednak wszystko możliwe, że może na nie czekać spora niespodzianka - być może entuzjastycznie podjęta i nieplanowana wcześniej podróż lub krótka wycieczka.A wszystko to dlatego, że Rakom będzie dopisywać nieco przygaszona ostatnio motywacja do działania i ogrom nowych pomysłów.

Miłość i uczucia: Raki w sprawach uczuciowych powinny być bardzo ostrożne, gdyż ktoś może w nich sporo namieszać. Niestety nie jest to osoba, która dobrze Ci życzy i musisz mieć się na baczności, gdyż od dawna całkiem nieświadomie jesteś pod jej wpływem. Posłuchaj swojej silnej intuicji w kwestii uczuć, ona u wrażliwych Raków raczej nigdy się nie myli.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Waleczne na co dzień lwy mogą w tym tygodniu łatwo ulegać złym emocjom. Warto więc postawić na zimną krew i opanowanie w stresujących sytuacjach, bo emocjonalna postawa może was czasem wpędzić w niemałe kłopoty.Trzymanie emocji na wodzy pozwoli Ci również uniknąć niepotrzebnych sprzeczek i napięć ze znajomymi oraz rodziną.

Miłość i uczucia: Lwy w ostatnim okresie zmagały się z pewnymi dość poważnymi problemami w relacjach z najbliższymi, ucierpiały także ich uczucia. Obecnie przyszedł czas na to, aby się z nimi zmierzyć i dać szansę sobie oraz swoim wewnętrznym pragnieniom.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy  -  8-14 marca 2021  - dla wszystkich znaków zodiaku. #2

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny powinny teraz słuchać tylko siebie i nie ulegać sugestiom, które im sugeruje ich najbliższe otoczenie. Tylko taka niezachwiana postawa gwarantuje Pannom spełnienie ich wszystkich wcześniej zamierzonych planów.

Miłość i uczucia: Wszystko w Twoim związku wszystko będzie się układać w jak najlepszych relacjach. Wykorzystaj ten tydzień i postaraj się jeszcze bardziej wzmocnić relacje z Twoim partnerem.Single spod znaku Panny również nie będą narzekać na samotność, bo planety będą znacznie bardziej przychylne Twojemu znakowi zodiaku.

HOROSKOP TYGODNIOWY: Waga

Gwiazdy wróżą w tym tygodniu Wagom tydzień pełen sukcesów i wyzwań, również w życiu zawodowym. Jeśli tylko uwierzysz w siebie i w swoje zdolności wszystko ułoży się tak, jak sobie to zaplanowałaś. Może to być tydzień pełen zawodowych sukcesów oraz nowych projektów.

Miłość i uczucia: w tym tygodniu Wagi zaczną znacznie bardziej zawracać uwagę na swoje potrzeby uczuciowe i będą bardziej wymagające wobec aktualnego ukochanego lub względem wymagań co do przyszłego kandydata na partnera.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Początek tygodnia może dla Skorpionów zacząć się dość chaotycznie i nerwowo, ale kolejne dni ułożą się już tak, jak sobie to zaplanowały. Powinny one jednak postarać się o mniej zawodowych zaległości, gdyż nadmiar pracy nie służy rozwojowi i przysparza stresów.Pomimo dość nerwowego początku tygodnia, nie będziesz narzekać na najbliższe dni.

Miłość i uczucia: Doceń siebie i to jakim jesteś człowiekiem. Nie porównuj się na siłę z innymi ludźmi, tylko pokochaj siebie, a będzie Ci to zwrócone, bez względu na to, czy jesteś teraz w związku, czy też cieszysz się wolnością.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Twój horoskop na ten tydzień to pasmo spokoju i zgody z własnymi, wewnętrznymi potrzebami. Wszystko co zaplanowałaś powinno się spełnić, o ile nagle nie zmienisz teraz planów. Bądź jednak czujna i ostrożna w sprawach finansowych i polegaj na sprawdzonym wcześniej planie.

Miłość i uczucia: wreszcie skupisz się na sobie i swoich potrzebach, a nie tylko na uczuciach swojego partnera, a jeśli jesteś bez pary, będziesz znacznie bardziej otwarta na nowe uczucie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to najlepszy czas na podejmowanie przez Koziorożców decyzji związanych z przyszłością. Nie zmienisz teraz wiele, a negatywne emocje mogą Cię tylko mocniej przytłoczyć. Skoncentruj się na umiejętnościach, które powinnaś podszkolić – im bardziej zajmiesz się swoim rozwojem osobistym, tym lepiej się poczujesz.

Miłość i uczucia: Samotne koziorożce mogą liczyć na nowe miłosne doznania, dreszczyki emocji, a nawet na pojawienie się kogoś ważnego w ich życiu. Osoby w związku rozbudzą na nowo w swojej relacji nieco ostatnio przygasły ogień uczuć i emocji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby urodzone w znaku Wodnika powinny unikać ryzykownych posunięć, gdyż ten tydzień może być dla nich wyjątkowo pechowy i obfitujący w porażki. W tej sytuacji wystarczy być tylko rozważnym i spokojnie go przeczekać, a wszystko potem potoczy się już dobrze. Rozwaga na pewno zostanie Ci w końcu wynagrodzona.

Miłość i uczucia: Ten tydzień to dobry czas dla Wodnika na powrót do nierozwiązanych problemów i konfliktów na tle uczuciowym. Nierozwiązane dotąd przez Ciebie problemy mogą zacząć się nadmiernie kumulować i podążać w niebezpiecznym kierunku.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Koło fortuny będzie nadzwyczaj łaskawe w tym tygodniu dla zodiakalnej Rybki. Osoby spod tego znaku mogą liczyć na znaczny przypływ gotówki na koncie. Pozwoli to na zamkniecie niepokojących Cię od dawna zaległych spraw i niezapłaconych rachunków.

Miłość i uczucia: Ryby będą w aktualnym tygodniu szczególnie wrażliwe i głodne czułości od swoich partnerów. Warto jednak na chłodno przeanalizować wasze relacje, co pozwoli wam uporządkować wszystkie narosłe trudności i podjąć zdecydowane działania, które znacznie poprawią wasz komfort psychiczny na dłużej.

Ewelina

Polecane