Seks horoskop na marzec 2021- "Rozczochrane kocury rozpoczynają polowania na partnerki."

Seks horoskop na marzec 2021- "Rozczochrane  kocury rozpoczynają polowania na partnerki."

Marzec. Wraz z pierwszymi przebłyskami wiosny, do życia budzi się kocia natura, rozbrzmiewa koci zew. Ociężałe po zimie kocury coraz częściej zaczynają wychodzić na zewnątrz i bardzo szybko gubią zbędne kilogramy. Robią to nie bez przyczyny. Cieplejsze dni oznaczają początek marcowania. Rozochocone kocury rozpoczynają polowania na partnerki.

Marzec jest nie tylko symbolicznym miesiącem miłości dla kotów, jest nim także dla ludzi... Oto horoskop erotyczny na marzec 2021!

Baran

Baran to znak bardzo ruchliwy, przepełniony energią seksualną. Przepełnia go erotyczne napięcie, które musi często rozładowywać, by nie wybuchnąć. Sprawia to, że jest znakomitym partnerem do intymnych spotkań. Jeżeli trafi na podobnego sobie partnera, obcowanie z nim jest cudownym doświadczeniem. Gorzej, jeżeli jego partner nie będzie przejawiał podobnie wysokiej aktywności. Wtedy mogą pojawić się zgrzyty wynikające z napięcia seksualnego, które nie może znaleźć ujścia. Baran oczekuje od partnera takiego samego zaangażowania, jakie sam przejawia. Baran znany jest również z chęci dominacji. Należy pozwolić mu, aby to on panował w sypialni, w zamian ciesząc się jego wyjątkową erotyczną energią i temperamentem.

W marcu czeka barana długo oczekiwane spełnienie. Pora zrzucić trochę sadła w trakcie miłosnej fatygi!

Byk

Byk słynie wśród zwierząt ze zmysłowości. Odbiera bodźce fizyczne wszystkimi dostępnymi zmysłami. Życie bez kontaktu cielesnego nie ma dla niego sensu. Mógłby codziennie rozkoszować się kontaktem fizycznym, i to niezależnie od samopoczucia, nastroju czy pogody. To spełnianie potrzeb seksualnych ma wpływ na jego samopoczucie, a nie cokolwiek innego. Musi zostać spełniony jednak jeden warunek, aby byk zaznał spełnienia seksualnego - jego partner musi być stały. Byk po prostu ceni sobie poczucie bezpieczeństwa. Takie poczucie bezpieczeństwa towarzyszy jedynie kontaktom ze stałym, sprawdzonym partnerem, po którym wiadomo, czego się spodziewać. Wtedy potrafi najlepiej cieszyć się seksem.

Marzec przyniesie bykowi dużo okazji do spełnienia jego potrzeb, nie powinien jednak im ulegać. Prawdziwa nagroda ma dopiero nadejść!

Zdjęcie Seks horoskop na marzec 2021- "Rozczochrane  kocury rozpoczynają polowania na partnerki." #1

Bliźnięta

Bliźnięta uwielbiają wyzwania. Flirtowanie jest dla nich czymś, bez czego nie mogą normalnie funkcjonować. Bliźnięta kochają słuchać komplementów i być adorowane. Uwielbiają uwodzić, wodzić na pokuszenie, czuć lądujące na sobie spojrzenia. Kokietowanie otoczenia jest dla nich ważniejsze niż sam seks. Spełnienie jest w końcu niczym wobec przyjemności wynikającej z dochodzenia do niego. Nieustanne uwodzenie otoczenia przeszkadza jednak w stworzeniu stałego związku. Tylko czy bliźnięta pragną stałego związku? Stały związek zabija to, czego najbardziej pragną: adoracji. Bliźnięta wolą czuć się obiektem zabiegów wielu potencjalnych partnerów, a nie tylko jednego. Jeden partner oznacza nudę, odarcie erotyzmu z całej towarzyszącej mu tajemniczości, napięcia i ryzyka. Bliźnięta najbardziej cenią sobie niezależność i wolność.

W marcu bliźnięta doznają trudnego do zniesienia zawodu. Niech nie szukają jednak odwetu! Najlepsze lekarstwo to rzucenie się w wir rozkoszy z nowym partnerem!

Rak

Osoby spod znaku raka są stałe w uczuciach. Zakochują się tylko raz, a gdy to nastąpi, są wierne i oddane. Rak poszukuje stałych partnerów, którzy są wrażliwi i opiekuńczy. Ważniejsze są dla nich poczucie bezpieczeństwa i stałość niż wolność i niezależność. Lubią, gdy partner odpowiada takim samym oddaniem. Pragną, aby nie widział poza nimi świata i nieustannie udowadniał swoje uczucia. W związku z tym raki mają romantyczną naturę. Ich zbliżenia również przepojone są romantyzmem: świece, kwiaty, orientalne zapachy. Wolą, gdy wszystko dzieje się powoli, delikatnie i subtelnie. Tylko wtedy potrafią wznieść się na wyżyny rozkoszy.

Związek raka przechodzi właśnie kryzys. Nie warto jednak łatwo porzucać tego, co budowało się przez lata! Nadchodzące dni przyniosą długo oczekiwaną poprawę!

Lew

Lwy odznaczają się sporym temperamentem. Czerpią ogromną satysfakcję ze wszystkich aspektów życia. Potrafią być czarujący i uwodzą tym otoczenie. To od nich zależy, kto będzie ich partnerem (a otrzymują dużo propozycji). Nie czekają na czyjś pierwszy krok: same wychodzą z inicjatywną, jeśli czują, że druga strona jest tego warta. Lubią być podziwiani przez partnerów. Czując się obiektem zachwytu, zmieniają się w gorących kochanków. Do upojnej nocy zawsze przychodzą odpowiednio przygotowani: pobudzająca zmysły aranżacja wnętrza, drażniące perfumy i zmysłowa bielizna. Jak widać, lwom nie brak finezji, jeżeli chodzi o życie erotyczne.

Rosnąca temperatura pozwoli lwom znowu zabłysnąć! Warto zadbać o figurę i odpowiedni strój! Zadbany wygląd przyciągnie świeżą zdobycz!

Panna

Panna jest osobą nieśmiałą i skromną. Żyje w świecie marzeń. Głównym marzeniem panny jest romantyczna miłość jak z filmu. Jej partnerem musi być osoba kulturalna, wrażliwa i miła. Jest bardzo onieśmielona w towarzystwie nowych ludzi i zazwyczaj sama nie rozpoczyna flirtu. Pierwszy krok zawsze pozostawia drugiej stronie. Potrzebuje dłuższej znajomości, by się otworzyć przed drugą osobą. Musi przekonać się, że druga strona warta jest zaufania. Wtedy nabiera odwagi. Potrzebuje odpowiedniego kochanka, żeby uruchomił w niej lawinę namiętności. Wtedy panna dopiero pokazuje, na co ją stać: fantastycznie odgaduje potrzeby partnera i potrafi je zaspokoić. Jeżeli chodzi o łóżkowe marzenia panny, to nie lubi ich ujawniać. Panna jest zbyt nieśmiała, by mówić o nich wprost. Lubi, gdy kochanek sam odgaduje jej marzenia.

W marcu warto, by panna wyjawiła swoje uczucia wybranej osobie. Na pewno odnajdzie w sobie odwagę, by to zrobić. Nagrodą będzie spełnienie najskrytszych marzeń!

Zdjęcie Seks horoskop na marzec 2021- "Rozczochrane  kocury rozpoczynają polowania na partnerki." #2

Waga

Wagi są otwarte i towarzyskie. Lubią poznawać nowych ludzi i flirtować z nimi długie godziny. Przyjemność sprawia im zdobywanie ich. Zachowują jednak pewien dystans, bo gdy druga strona robi krok dalej, wagi cofają się, udając niedostępne. Nic w tym złego, czasami warto trochę poczekać na odpowiedniego partnera. Seks dla wag nie jest najważniejszy. Znacznie ważniejsze jest bezpieczeństwo. Wagi mają w związku z tym pewien problem z eksperymentowaniem. Są czasami zbyt rozważne, dłużej rozważają wszystkie za i przeciw.

Idzie wiosna, należy wykazać odrobinę więcej zdecydowania. Szkoda tracić czas na wahanie, gdy na horyzoncie pojawia się szansa na płomienny romans!

Skorpion

Osoby spod znaku skorpiona są niezwykle namiętne i temperamentne. Uwielbiają zdobywać i być zdobywanymi. Rozpalają zmysły otoczenia swoim wyglądem, zachęcają spojrzeniem i kuszą wieloznacznymi słowami. Łatwo i szybko zdobywają partnerów. Wiadomo - nikt nie oprze się osobie, która jest pewna siebie, przekonana o swojej wartości i wzbudza zainteresowanie. Dla skorpiona seks jest ważnym elementem życia. Dzięki niemu czuje się atrakcyjny, pożądany i wyzwolony. Jest otwarty na eksperymenty. Otwarcie formułuje swoje żądania. Ma inicjatywę, jest ciekawy ciała partnera. Lubi spełniać swoje, ale też i cudze pragnienia. Długie godziny spędza na celebracji seksu i na świntuszeniu.

Wiosna to dla skorpiona czas poznawania nowych partnerów. Warto, aby w czasie wiosennych szaleństw nie zapomniał o bezpieczeństwie.

Strzelec

Strzelec jest wesoły, otwarty i towarzyski. Wzbudza sympatię i pożądanie wśród wielu osób. Nie dla niego oddanie i stały związek - potrzebuje wciąż nowych bodźców. Stałość sprawia, że więdnie. Największą przyjemność sprawia strzelcowi odkrywanie nieznanego: nowych pozycji, nietypowych miejsc i nieznanych gadżetów. Lubi być wciąż zaskakiwany nowymi przygodami i kolejnymi partnerami. Nic tak nie pobudza jak zmiana. Partner musi strzelca wciąż zaskakiwać, jeżeli chce go przy sobie utrzymać. Tylko dzięki temu może kupić jego wierność. Z odpowiednim partnerem dla strzelca nie ma rzeczy niemożliwych - może kochać się dosłownie wszędzie.

Strzelec jest bardzo wymagający, jeżeli chodzi o partnerów. Wysokie wymagania sprawiają, że dopada ich zniechęcenie. Warto, aby w marcu strzelec trochę odpuścił. Partner odwdzięczy się cudownym seksem wraz z nadejściem wiosny.

Koziorożec

Koziorożec zachowuje się nieco jak księżniczka, która chce być noszona przez partnera na rękach. Czasami grymasi, chce czuć się zawsze wyjątkowo i niepowtarzalnie. Partner musi to zrozumieć, jeżeli chce zdobyć serce koziorożca. A koziorożec z lekkim trudem wchodzi w nowe znajomości, z zewnątrz sprawia wrażenie osoby zimnej. Na partnera, który zajrzy pod tę skorupę, czeka jednak wulkan seksualnej energii. Koziorożec kocha do nieprzytomności. Lubi rozbudowaną grę wstępną, powoli odkrywa karty, ale gdy je już odkryje, zawsze wygrywa. Rozpala partnera do czerwoności, gdy już przejmie inicjatywę. Gdy koziorożec zaczyna decydować, co mają robić, partner zawsze jest zadowolony.

Koziorożec wzbudził u partnera niecierpliwość swoją grą. To dobry znak. W marcu należy nieco bardziej odsłonić karty.

Wodnik

Wodniki doskonale wiedzą czego chcą. Cenią partnerstwo, są bardzo uczuciowe. Wielką wagę przykładają do dbania o wzajemne relacje. Lubią czerpać przyjemność z seksu, ale pod warunkiem, że sprawia on przyjemność również drugiej stronie. Wodnik kończy dalsze poszukiwania, gdy znajdzie już właściwego partnera. Nie potrzebuje dodatkowych bodźców ani urozmaiceń. Jest wierny swojemu partnerowi. Woli odkrywać seks z tym jednym właściwym towarzyszem zabaw. Potrafi stworzyć udany związek, a z seksu czerpać kolosalną przyjemność.

Wodnik za nadto dba o partnera, który nie odpowiada tym samym. W marcu wodnik powinien wzbudzić jego zazdrość, by partner zaczął bardziej się starać. Zrobiwszy to, wodnik na pewno zbierze tego owoce.

Ryby

Ryby są niepoprawnymi marzycielami i romantykami. Ich partnerzy muszą być jak z bajki. Szukają tego jedynego towarzysza życia erotycznego. Nie zadowalają się byle czym. Nie ma kompromisów, jeżeli chodzi o seks. Dla ryb seks jest dopełnieniem uczuć. Wiele osób uważa, że ryby są niezdecydowane i nie mają swojego zdania. Takie osoby spotkać może spore zaskoczenie. Ryby mają ustalone poglądy, jeżeli chodzi o seks. Doskonale wiedzą, czego oczekują. W sypialni musi być romantycznie i namiętnie. Lubią eksperymentować, pod warunkiem, że partner przestrzega ustalonych reguł gry, a gra ma odpowiednie tempo.

Partner ryby wysyła niewyraźne sygnały. Może to być zapowiedź czegoś pozytywnego albo zapowiedź totalnego zawodu. Warto, aby ryba wykonała krok, który wyjaśni niepewną sytuację. Przesuń do góry

Ewelina

Polecane