Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" rozwodzą się!

Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" rozwodzą się!

Jednym z programów rozrywkowych emitowanych na kanale TVN jest „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Polega on na łączeniu ludzi w pary poprzez zawieranie przez nich ślubu cywilnego. Osoby zgłaszają się wcześniej do programu i są dobierane w pary między innymi na podstawie konsultacji z psychologiem. Program ten ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników, jednak doczekał się już czterech sezonów. Niestety kolejny związek nie przetrwał próby czasu, przez co Oliwia i Łukasz z ostatniego sezonu rozwodzą się!

Zdjęcie Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" rozwodzą się! #1
https://img.styl.fm/resize/w1200/newsy/wp-content/uploads/2020/03/rel-66.jpg

Ślub przed kamerami

Poznawanie drugiej osoby dopiero na ślubnym kobiercu i później w dalszym życiu jest odważnym posunięciem, tym bardziej, jeśli dochodzi do tego przed kamerami. Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wywołał wiele emocji w życiu uczestników, jak i osób go oglądających. Zainteresowanie taką formą „swatania” uczestników spotkało się z pozytywnym odbiorem, dlatego stacja zdecydowała się na emisję aż 4 sezonów. Jedną z ulubionych par programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” z ostatniej edycji jest Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka.

Para za ostatniego sezonu

Oliwia i Łukasz  to uczestnicy „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z ostatniej edycji tego show. Para poznała się dopiero na ślubnym kobiercu, jednak pomimo obecności kamer udało się im zapałać do siebie uczuciem. Na początku czerwca portale rozpisywały się, że para ta chciała zalegalizować również swój związek poprzez ślub kościelny, jednak do tego nie doszło.

Owocem ich miłości jest ich półroczny synek Franek. Wydawać by się mogło, że para jest na najlepszej drodze do stworzenia prawdziwej i pełnej rodziny pomimo poznania się w programie telewizyjnym. Niestety fani, którzy im kibicowali będą bardzo niepocieszeni. Oliwia na swoim profilu na Instagramie poinformowała, że jej związek z Łukaszem dobiegł końca.

Zdjęcie Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" rozwodzą się! #2
https://zycie.news/crops/6116a3/620x0/1/0/2020/04/02/MYfLyJI2bX6j4v8Jo6ei73gQX24YWqkc2vbZJORe.jpeg

Rozpad małżeństwa

Oliwia poinformowała swoich fanów, że wraz z Łukaszem podjęli decyzję o rozstaniu. Gdy urodził się im syn, obydwoje stanęli wtedy przed nowym etapem w życiu. Nowa sytuacja, w jakiej się znaleźli wyniosła ich związek na wyższy poziom, którego niestety nie dali rady przejść. W obszerny wpisie na Instagramie Oliwia napisała, że pomimo ogromu pracy, jaki włożyli w swój związek, nie udało się go jednak utrzymać.

Jako para zasięgnęli też porady specjalistycznej pomocy, która niestety nie pomogła. Obydwoje podjęli więc decyzję o rozstaniu. Czas, jaki minął od rozstania, pokazał tylko Oliwi, że była to słuszna decyzja. Małżeństwo z Łukaszem nauczyło ją jednak wiele, mimo że nie potoczyło się tak, jak na początku było w planach. Wraz z Łukaszem ze względu na syna rozchodzą się w przyjacielskich stosunkach, ponieważ jego dobro i zapewnienie mu najlepszych warunków życia jest dla nich nadrzędną kwestią.

Katarzyna

true

Polecane