Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozstali się. Wydali oświadczenie.

Martyna

Lifestyle

08.12.2021 13:57

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozstali się. Wydali oświadczenie.

Właśnie dobiegł końca związek Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka. Po 22 latach wspólnego życia ich drogi się rozchodzą. Oboje wydali oświadczenie w tej sprawie.

 

Para zdecydował się na publiczne wyjawienie swojej decyzji. Miało to miejsce 08.12.2021r. w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”. Byli partnerzy nie zdradzili powodu rozstania. Proszą o uszanowanie ich decyzji:

"Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielać wywiadów na temat rozstania ani podawać żadnych prywatnych szczegółów" – oświadczyli zgodnie.

 

Historia miłości pani Ewy i pana Waldemara

Para poznała się na studiach aktorskich. Nie zostali jednak od razu parą:

„W Ewie zakochałem się już na pierwszym roku studiów, ale wtedy mogłem o niej tylko marzyć” – mówił Waldemar Błaszczyk w rozmowie z portalem „Interia”.

Jak podaje portal Interia, aktorzy poznali się dzięki Rafałowi Mohrowi, z którym się przyjaźniła Ewa Gawryluk. Aktor oczarował panią Ewę rolą w filmie "Autoportret z kochanką". Kobieta podobno zadzwoniła do kolegi, aby przekazał gratulacje jego współlokatorowi. Znajomość nabrała tempa:

„ […] Kiedy jednak spotkaliśmy się twarzą w twarz, od razu poczułam, że pasujemy do siebie” – Ewa Gawryluk opowiadała w wywiadzie dla „Interii”.

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk pobrali się 1999 roku. Owocem związku tej pary jest 21 letnia córka – Maria, która urodziła się rok po ślubie.

W wywiadzie z „Plejadą”, który odbył się kilka lat temu, Ewa Gawryluk wyznała:

„Pamiętamy, że małżeństwo nie jest kapciem, który leży w kącie i będzie tam leżał zawsze. Staramy się okazywać sobie uczucia na każdym kroku, w każdym miejscu i o każdej porze”.

 

O Ewie Gawryluk

Ewa Gawryluk urodziła się w 1967 roku. Jest polską aktorką telewizyjną i teatralną. W 1991 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera Łodzi.

Jej debiut aktorski miał miejsce w 1989 roku w filmie „Wiatraki z Ranley”.

Szerszej publiczności telewizyjnej znana jest z udziału w produkcjach tj. „Pierwsza miłość”, „Podatek od miłości”, „Na wspólnej”, „Niania”, „Komisarz Alex”, czy „Miodowe lata”.

Kobieta była zastępcą prezesa zarządu Stowarzyszenia Aktorów Filmowych i Telewizyjnych SAFT.

Aktorka wcześniej związana była z Piotrem Zeltem.

 

O Waldemarze Błaszczyku

Waldemar Błaszczyk urodził się w 1973 roku. Jest polskim aktorem.

W dzieciństwie należał do amatorskiego teatru pantomimy. Mężczyzna studiował na wrocławskim Wydziale Lalkarskim Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego. W 1998 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie.

Jego debiut telewizyjny miał miejsce w 1996 roku. W. Błaszczyk wcielał się wtedy w rolę Kuby w filmie pt. „Autoportret z kochanką”.

Szerszej publiczności znany jest m. in. z produkcji: „Na wspólnej”, „Niania w wielkim mieście”, „Wojenne dziewczyny”, „Prawo Agaty”, „Pierwsza miłość”, „Ślad”.

Waldemar Błaszczyk brał udział w piątej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Zajął wówczas 9. miejsce.