Chcesz, by on się oświadczył? Sprawdź, czy masz te cechy!

Chcesz, by on się oświadczył? Sprawdź, czy masz te cechy!

Oświadczyny to ważny moment w życiu zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Każda ze stron przygotowuje się do tego dnia, ponieważ to punkt zwrotny . Czasami jednak, pomimo długiego stażu w związku to magiczne pytanie nie pada. Dlaczego tak się dzieje i jakie cechy powodują, że facet szybko ci się oświadczy? Poznaj je!

Zdjęcie Chcesz, by on się oświadczył? Sprawdź, czy masz te cechy! #1

Oświadczyny

Oświadczenie się wybrance serca nie jest prostą sprawą. Na barkach facetów spoczywa spory ciężar, ponieważ muszą wszystko zaplanować oraz wybrać odpowiedni pierścionek. Co więc sprawia, że jedni z nich robią to szybciej a drudzy później? Wszystko zależy oczywiście od osobistych preferencji, jednak według portalu self.com istnieje kilka cech, które są pożądane przez facetów. Poznaj je!

Niezależność 

Kobieta, która potrafi o siebie zadbać i jest niezależna, również podoba się facetom. Potrafi ona stworzyć relację partnerską, gdzie facet będzie dla niej dopełnieniem, a nie sponsorem. Taka postawa w związku buduje, a nie wykorzystuje jedną ze stron. Kobiece zaradność jest teraz „w cenie”.Odpowiedzialnność

Odpowiedzialność

Odpowiedzialna kobieta to bardzo dobry materiał na żonę. Potrafi ona wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i słowa, a to prawdziwy skarb. Kobieta mająca swoje zasady i się ich trzymająca, na pewno szybko otrzyma pierścionek zaręczynowy. Impulsywność, emocjonalność i nieracjonalność to nie cechy przyszłej żony.

Zdjęcie Chcesz, by on się oświadczył? Sprawdź, czy masz te cechy! #2

Równowaga w życiu 

Kobieta, która bardziej myśli o pracy i obowiązkach niż życiu i przyjemnościach nie doczeka się tak szybko tego ważnego pytania. Faceci lubią kobiety, które potrafią rozgraniczyć sferę zawodową od osobistej. Dzięki temu nie zatracają się w jednej lub drugiej sferze. 

Zaufanie

Kobieta, która potrafi mówić o swoich uczuciach i się tego nie wstydzi, jest ceniona w oczach facetów. Uczciwość i szczerość jest bardzo ważna w związku. Są to jedne z najważniejszych fundamentów związków, które tworzą podwaliny pod małżeństwo.

Spersonalizowane prezenty

Kobieta, która jest w stanie wymyślić udany i spersonalizowany prezent dla swojego faceta, na pewno u niego punktuje. Indywidualne prezenty pokazują, że jej na nim zależy i chce go obdarowywać czym specjalnym. Prezenty „z duszą” są swego rodzaju wyznaniem miłości.

Zdjęcie Chcesz, by on się oświadczył? Sprawdź, czy masz te cechy! #3

Dojrzałość 

Kobieta, która ma zostać w przyszłości żoną, na pewno nie może być niepoważna. Do niektórych spraw należy dorosnąć i jeśli partnerka będzie zachowywała się jak dziecko, to raczej facet nie będzie chciał z nią stworzyć małżeństwa i rodziny. Takie cechy jak naiwność czy infantylność również nie powinny opisywać przyszłej żony.

Lojalność

Wierność i lojalność to chyba najważniejsze cechy, jakie powinny opisywać przyszłą partnerkę. Facet, wiedząc, że pomimo błędów i złych decyzji, jakie podejmie, będzie miał oparcie w swojej kobiecie, nie będzie się wahał przed tym ważnym pytaniem. Kobieta, która związuje problemy w cztery oczy, a nie "wywleka brudów" na zewnątrz cechuje się dojrzałością i mądrością.

Zdjęcie Chcesz, by on się oświadczył? Sprawdź, czy masz te cechy! #4
Katarzyna

true

Polecane