Czy wiesz jak rozpoznać idealnego faceta? Oto jego cechy

Elżbieta

Związki

10.07.2019 16:33

Czy wiesz jak rozpoznać idealnego faceta? Oto jego cechy

Przy wyborze mężczyzny każda z nas kieruje się innymi kryteriami. Jedne z nas lubią cichych, drugie wygadanych. Jednak według badań, są pewne męskie cechy, które pociągają prawie wszystkie kobiety. Sprawdź, czy i Ty się z tym zgadzasz.

Zdjęcie Czy wiesz jak rozpoznać idealnego faceta? Oto jego cechy #1

Pasja

Mężczyzna, aby być dobrym partnerem, musi być spełniony życiowo, nic w tym tak nie pomaga, jak pasja. Posiadanie zainteresowań nie tylko jest sexi, ale także pozwala znaleźć zdrową granicę w związku, w końcu nie musicie spędzać ze sobą każdej wolnej chwili. Jeśli Twój mężczyzna łączy pasję z pracą, to masz niesamowite szczęście.

Silny charakter i opiekuńczość

Jak to mówią, facet ma być facetem, z krwi i kości, zatem musi mieć mocny charakter i determinację. Jeśli w parze z tym idzie opiekuńczość, to w obecności takiego mężczyzny kobieta może poczuć się jak prawdziwa księżniczka.

Poczucie humoru

Jak to mówią, jeśli chcesz poznać prawdziwą moc mężczyzny, to spójrz, jak bardzo uśmiecha się kobieta, która siedzi obok. Faceci posiadający poczucie humoru potrafią odnaleźć się w wielu sytuacjach, rozładowują napięcie i uwielbiamy przebywać w ich towarzystwie, gdyż cały czas nas rozśmieszają. Umiejętność rozbawienia kobiety to wielka moc.

Zdjęcie Czy wiesz jak rozpoznać idealnego faceta? Oto jego cechy #2

Uśmiech

Pogodni ludzie zawsze będą bardziej lubiani od tych smutnych i zadumanych. Uśmiech jest jak magnes, przyciąga, a do tego zaraża. Mężczyzna nie musi być przystojny, aby mieć powodzenie, wystarczy, że jest uśmiechnięty. Najlepiej, gdyby miał wszystkie zęby w tym uśmiechu 😉

Pewność siebie

Nie jest tajemnicą, że pewność siebie zawsze nas pociąga w ludziach. Nie lubimy zakompleksionych osobowości szukających potwierdzenia u innych, swoich pozytywnych cech. Za pewnością siebie idzie zaradność i dojrzałość, takie cechy wzbudzają w kobietach poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu chcemy budować rodzinę.

Troskliwość

Mężczyzna, na którym można polegać to skarb. Jesteśmy oczarowane kiedyś facet proponuje nam kurtkę w chłodniejszy wieczór bądź dba o to, czy zjadłyśmy obiad.

Znalezienie ideału jest niemożliwe, ale powyższe cechy można znaleźć wśród niektórych mężczyzn. A czy Wasz mężczyzna je posiada?