Po tym poznasz, że on jest gotowy na ślub

Patrycja
Newsy
28.09.2020 13:09
Po tym poznasz, że on jest gotowy na ślub

Kochacie się i jesteście ze sobą od dawna. Być może już się zaręczyliście, mieszkacie razem i planujecie wspólną przyszłość. Jednak wciąż nie ustaliliście daty ślubu… Zastanawiasz się, kiedy on będzie gotowy i dlaczego wciąż z tym zwleka? Podpowiadamy, kiedy to nastąpi. Poniżej przedstawiamy oznaki, po których poznasz, że on jest gotowy na ślub!

Zdjęcie Po tym poznasz, że on jest gotowy na ślub #1

Dzięki tym oznakom poznasz, że on jest gotowy na ślub:

Otwarcie mówi o uczuciach

Nie ukrywa swoich uczuć, często Cię o nich zapewnia i okazuje miłość. Potrafi rozmawiać o tym, co do Ciebie czuje, nie wstydzi się swoich emocji. Często Cię przytula, dotyka i całuje, dąży do kontaktu fizycznego. Wiesz, że jesteś dla niego ważna.

Zapewnia bezpieczeństwo

Czujesz się przy nim swobodnie i bezpiecznie. Dba o Twoje potrzeby emocjonalne i materialne. Jesteś pewna jego uczuć i je odwzajemniasz. Możesz zachowywać się przy nim naturalnie, nie stresujesz się i nie spinasz. Wiesz że Cię nie ocenia, akceptuje i toleruje wszystkie twoje wady i zalety.

Zdjęcie Po tym poznasz, że on jest gotowy na ślub #2

Planuje wspólną przyszłość

Planowanie wspólnej przyszłości to oznaka, że Twój mężczyzna myśli o Tobie poważnie i jest gotowy na następny krok. Rozmawiacie o waszych planach, marzeniach, planujecie, jak będzie wyglądać wasze życie za kilka miesięcy, a nawet lat. To świadczy o tym, że Twój partner jest zaangażowany w związek.

Przedstawia Cię rodzinie

Znasz jego rodzinę i znajomych. Partner chce, żeby jego bliscy Cię znali i polubili. Ważne dla niego jest abyście mieli dobre kontakty i się ze sobą dogadywali. Czujesz, że włączył się w krąg swoich najbliższych.

Nie macie przed sobą tajemnic

Nie macie przed sobą tajemnic i sekretów, wiecie o sobie wszystko. Codziennie rozmawiacie, dzielicie się myślami i pomysłami. Komunikujecie się szczerze i otwarcie, nie zatajacie przed sobą niczego.

Zdjęcie Po tym poznasz, że on jest gotowy na ślub #3

Jesteście ze sobą długo

Choć minęła pierwsze miesiące wzajemnej fascynacji i zauroczenia, to wasze uczucie jest coraz głębsze. Kochacie się, jesteście razem szczęśliwi. Wasz związek jest oparty na zaufaniu, szacunku, zaangażowaniu i wzajemnej miłości.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną