Czy on widzi w Tobie materiał na żonę?

Czy on widzi w Tobie materiał na żonę?

Jesteście razem od dawna, a on jeszcze się nie oświadczył? Planujecie wspólną przyszłość, marzysz o ślubie i założeniu rodziny, jednak wciąż nie było zaręczyn? Dzięki tym znakom dowiesz się, czy on widzi w Tobie kandydatkę na żonę!

Zdjęcie Czy on widzi w Tobie materiał na żonę? #1

Te sygnały świadczą o tym, że on widzi w Tobie materiał na żonę!

Okazuje Ci miłość

Jesteście ze sobą od dawna, a mimo upływu czasu wciąż okazuje Ci miłość i zainteresowanie. Troszczy się o Ciebie i Twoje potrzeby, dba o Twoje bezpieczeństwo. Jesteś dla niego ważna, liczy się z Twoim zdaniem i ceni Twoje opinie. Bardzo dobrze się rozumiecie i możecie rozmawiać na każdy temat. Czujesz że jest nie tylko Twoim partnerem, ale też przyjacielem.

Zdjęcie Czy on widzi w Tobie materiał na żonę? #2

Zaskakuje Cię

Uszczęśliwia Cię i zaskakuje, nawet drobnymi, codziennymi gestami. W waszym związku nie ma nudy i rutyny. Stara się organizować Wasz wolny czas, zabiera Cię na randki, romantyczne kolacje i spontaniczne wycieczki. Jest pełen oryginalnych pomysłów, chce Cię zadowalać każdego dnia.

Zdjęcie Czy on widzi w Tobie materiał na żonę? #3

Stara się być dla Ciebie lepszą osobą

Zmienił się dla Ciebie na lepsze. Ustatkował się, bardziej ceni wspólne spędzanie czasu, niż imprezy i wyjścia z kolegami. Jesteś dla niego priorytetem i najważniejszą osobą. Walczy ze swoimi wadami i nawykami, stara się iść na kompromis.

Zdjęcie Czy on widzi w Tobie materiał na żonę? #4

Czuje się przy Tobie swobodnie

Uwielbia spędzać z Tobą czas. Możecie rozmawiać na każdy temat, doskonale się rozumiecie i dogadujecie. On czuje się przy Tobie naturalnie i swobodnie. Wspólne wyjścia ze znajomymi, odwiedziny rodziny, czy leniwe niedziele spędzone na kanapie, to rzeczy, które chętnie robicie razem.

Zdjęcie Czy on widzi w Tobie materiał na żonę? #5

Jego rodzice Cię uwielbiają

Często zabiera Cię do swoich rodziców, a nawet dalszej rodziny. Spotkania, imprezy i uroczystości rodzinne to okazja, żeby się Tobą pochwalić i przedstawić najbliższym. Twój partner dba o Twoje relacje ze swoją rodziną, robi wszystko aby Cię polubili i zaakceptowali. On także stara się pokazać z jak najlepszej strony Twoim rodzicom i bliskim. Zależy mu na dobrych relacjach z nimi.

Zdjęcie Czy on widzi w Tobie materiał na żonę? #6

Takie zachowania Twojego partnera świadczą o tym, że traktuje Wasz związek bardzo poważnie, kocha Cię i zależy mu na Twoim szczęściu. Prędzej czy później się oświadczy, ponieważ widzi w Tobie idealną kandydatkę na żonę.

Patrycja

Polecane