Jeśli twój facet na wszystkie TE cechy, to znak, że jest idealny!

Jeśli twój facet na wszystkie TE cechy, to znak, że jest idealny!

Każda kobieta ma swój ideał mężczyzny, którego poszukuje. Dla każdej z nas zestaw ten jest trochę inny, jednak niektóre pozycje stale się powtarzają. Jeśli twój facet ma większość poniższych cech, to znak, że jest idealny!

Zdjęcie Jeśli twój facet na wszystkie TE cechy, to znak, że jest idealny! #1

Zestaw cech

Dziewczynki bazując na romantycznych książkach czy bajkach, czekają na swojego księcia z bajki. Życie jednak trochę weryfikuje ich marzenia i sprawia, że zaczynają się dla nich liczyć inne cechy niż biały koń czy śnieżnobiały uśmiech. Z biegiem czasu szukamy faceta, który posiadałby cechy bardziej realistyczne i potrzebne do budowania związku. Na dalszy plan schodzi wyższe wykształcenie, spokojne usposobienie czy posiadanie samochodu, jeśli nie będzie dało się z nim stworzyć szczęśliwego związku. Jakie cechy powinien mieć więc facet, aby dało się z nim zbudować trwałą relację? Sprawdź i jeśli na takiego trafiłaś, to jesteś prawdziwą szczęściarą!

Szacunek

Szacunek dla innych osób to bardzo ważna cecha. Facet, który szanuje innych, ale przede wszystkim ciebie to skarb. Nawet jeśli byłby najlepszym facetem pod słońcem, ale nie miałby do ciebie szacunku, to nie jest dobrym materiał do budowania związku. Facet, który szanuje swoją kobietę, potrafi obdarzyć ją szczerym uczuciem i postawić na pierwszym miejscu przed wszystkimi. Właśnie taka postawa jest ceniona i ważna w związku.

Zaufanie

Każdy związek powinien opierać się na zaufaniu. To dzięki niemu jesteśmy w stanie zbudować zdrową i mocną relację. Facet, który ci ufa, bo wie, że nie zrobisz nic głupiego to skarb. Pamiętaj jednak, że na zaufanie drugiej osoby trzeba sobie zasłużyć. Mając też zaufanie do partnera, jesteś w stanie powierzyć mu ważne sprawy czy swoje życie. Dzięki temu obydwoje czujecie się bezpieczniejsi zarówno w swoim towarzystwie, jak i w związku.

Zdjęcie Jeśli twój facet na wszystkie TE cechy, to znak, że jest idealny! #2

Podobne wartości w życiu

W związku każdy z was może mieć inne zainteresowania czy zdanie na dany temat. Ta różnorodność jest fajna, ponieważ dzięki niej poznajemy się wzajemnie. Jeśli jednak macie podobną hierarchię wartości w życiu, to jest to duży sukces. Nie da się zbudować trwałego związku, jeśli strony nie za bardzo zgadzają się co do priorytetów w życiu. W przyszłości będziecie podejmować wspólnie wiele decyzji, więc kierowanie się podobnymi priorytetami w życiu bardzo wam pomoże.

Dojrzałość

Facet, który jest dziecinny i niedojrzały nie nadaje się do związku. Nie potrafi on zapewnić ci bezpieczeństwa oraz poczucia stabilności. Dojrzały facet potrafi zadbać o ciebie, a w przyszłości o wasze dzieci. Nie boi się wyzwań i jest dla ciebie oparciem w trudnych chwilach. Dojrzały facet patrzy też inaczej na życie niż jego młodsi koledzy. Dzięki temu wraz z nim macie podobne cele i marzenia w życiu, a to działa bardzo budująco na związek.

Zdjęcie Jeśli twój facet na wszystkie TE cechy, to znak, że jest idealny! #3

Kompromis

Jeśli facet potrafi pójść na kompromis i dogadać się z tobą w każdej kwestii, to trafiło ci się czyste złoto. Nie każdy mężczyzna potrafi schować swoją dumę do kieszeni i zgodzić się na coś ,co nie jest mu na rękę. Facet, który potrafi z czegoś zrezygnować, abyś była szczęśliwa to prawdziwy dżentelmen. Nie chodzi tu tylko o ważne sprawy jak wybór miejsca zamieszkania czy kupno domu, ale również i te mało znaczące jak wybór filmu na wieczór, czy dania na kolację. Facet pokazuje wtedy, że interesuje go twoje zdanie i jest w stanie pójść na kompromis, zamiast uparcie upierać się przy swoim rozwiązaniu.

Prawdomówność

Nikt z nas nie lubi być okłamywany. Jeśli facet nie stara się ukrywać przed tobą żadnych rzeczy to znak, że ci ufa i może powiedzieć ci o wszystkim. Od czasu do czasu każdej ze stron zdarzy się skłamać. Jeśli jednak facet stara się mówić ci o wszystkim, tym mniej i bardziej ważnym, to bardzo dobra cecha. Partnerzy, którzy nic przed sobą nie ukrywają, tworzą bardziej zgodną parę. Kłamstwa w związku prędzej czy później i tak wychodzą na światło dzienne i czasami potrafi doszczętnie zniszczyć szczęśliwy związek.

Katarzyna

true

Polecane