Jak rozkochać w sobie faceta? Sprawdź 6 skutecznych zasad!

Patrycja

Lifestyle

Oct. 30, 2020, 2:20 p.m.

Jak rozkochać w sobie faceta?  Sprawdź 6 skutecznych zasad!

Ktoś całkowicie zawrócił Ci w głowie? Czujesz motylki w brzuchu i możesz przestać o nim myśleć? Dzięki tym trikom on odwzajemni Twoje uczucia! Poznaj sposoby na to, by rozkochać w sobie chłopaka!

Zdjęcie Te triki sprawią, że rozkochasz w sobie chłopaka #1

Dzięki tym trikom rozkochasz w sobie chłopaka!

Bądź tajemnicza

Nie wykładaj od razu na stół wszystkich kart. Dozuj informacje o sobie, nie opowiadaj od razu całej historii swojego życia. Jeśli na początku związku, będziesz nieco tajemnicza i intrygująca, chłopak będzie Tobą bardziej zainteresowany. Będzie zależeć mu na tym, żeby Cię poznać i odkryć wszystkie Twoje sekrety.

Zdjęcie Te triki sprawią, że rozkochasz w sobie chłopaka #2

Miej swoje życie

Nie bądź na każde zawołanie chłopaka. Nie uzależniaj od niego swojego życia. Miej czas dla siebie, rodziny i przyjaciół, nie rezygnuj ze swoich pasji i zainteresowań. Kobieta, która jest niezależna i samodzielna, potrafi poświęcić czas sobie, staje się bardziej atrakcyjna jako partnerka.

Daj mu swobodę

Mężczyźni nie lubią, gdy kobiety starają się kontrolować całe ich życie. Nieustanne wysyłanie wiadomości, telefony, nadmierna ciekawość, czy niekontrolowana zazdrość, mogą go szybko odstraszyć. Daj mu trochę swobody, nie zamieniaj się w sierżanta, który musi mieć całkowitą kontrolę nad drugą osobą. Pomyśl o tym, że sama nie chciałabyś być osaczona i zamknięta w złotej klatce.

Zdjęcie Te triki sprawią, że rozkochasz w sobie chłopaka #3

Doceniaj go

Każdy lubi być doceniany przez innych ludzi. Zwłaszcza zależy nam na aprobacie bliskich osób. Zadbaj o ego swojego chłopaka, powtarzaj mu i okazuj, że go szanujesz i podziwiasz w różnych kwestiach. Jeśli wykona dla Ciebie jakąś domową naprawę, pomoże z komputerem lub samochodem, głośno okaż swoją wdzięczność. Dzięki temu poczuje się doceniony i spełniony. W końcu uznanie w oczach ukochanej jest największą nagrodą dla mężczyzny.

Bądź spontaniczna

Nie trzymaj się ustalonego planu dnia i tygodnia, czasem daj się ponieść emocjom. Zorganizuj spontaniczną randkę lub wycieczkę. Skorzystaj z uroków jesieni i zaproponuj rowerową wyprawę, piknik na łonie natury lub grzybobranie. Pozytywnie zaskakuj chłopaka, dzięki temu rozbudzisz jego ciekawość i zainteresowanie swoją osobą.

Zdjęcie Te triki sprawią, że rozkochasz w sobie chłopaka #4

Okazuj uczucia

Czułe słowa i gesty, pocałunki, przytulanie wpłyną na budowanie bliskości i intymności w waszej relacji. Zwłaszcza na początku, gdy hormony szaleją, a wasze uczucia się rozbudzają. Podczas wspólnego oglądania filmu przysuń się, oprzyj swoją głowę na jego ramieniu- na pewno właściwie odczyta Twoje sygnały.

Zdjęcie Te triki sprawią, że rozkochasz w sobie chłopaka #5