Gdy jemu przestaje na Tobie zależeć. 5 ostrzegawczych sygnałów

Patrycja
Newsy
25.08.2020 14:39
Gdy jemu przestaje na Tobie zależeć. 5 ostrzegawczych sygnałów

Czasem zdarza się tak, ze jeden z partnerów w związku zaczyna się odsuwać i nie poświęca wystarczającej ilości czasu i uwagi, drugiej osobie. Czujesz, że Wam się nie układa, a ukochany przestaje się starać i o Ciebie dbać. Może to oznaczać, że przestaje mu na Tobie zależeć! Poniżej przedstawiamy 5 ostrzegawczych sygnałów, które o tym świadczą.

Zdjęcie Gdy jemu przestaje na Tobie zależeć. 5 ostrzegawczych sygnałów #1

5 ostrzegawczych sygnałów, które świadczą o tym, że jemu przestaje zależeć:

Nie kontaktujecie się regularnie

Choć powód może wydawać się błahy, to sytuacja, w której partner nie stara się utrzymywać z Tobą regularnego kontaktu, jest poważna. Oznacza to, że nie zależy mu na tym, byście ze sobą przebywali, spędzali razem czas i rozmawiali. Jeśli przestał do Ciebie dzwonić i pisać, może to oznaczać, że przestałaś być dla niego priorytetem i nie zabiega o kontakt z Tobą.

Nie dotrzymuje obietnic

Twój partner składa jakieś obietnice, a potem o nich zapomina? Nie dotrzymuje danego słowa? Umawia się z Tobą, w ostatniej chwili odwołuje plany? Nieraz się zdarzyło, że Cię wystawił? Te sygnały z pewnością oznaczają, że nie zależy mu na Waszym związku.

Nie liczy się z Twoimi uczuciami

Nie bierze pod uwagę Twoich uczuć, potrzeb i emocji. Myśli głównie o sobie i swoim szczęściu. Bagatelizuje Twoje problemy, nie możesz poruszać z nim pewnych kwestii. Okazuje znudzenie lub zniecierpliwienie podczas rozmów. Nie interesuje go, jak się czujesz i co myślisz. Ty przez to czujesz się ignorowana i nieszczęśliwa.

Zdjęcie Gdy jemu przestaje na Tobie zależeć. 5 ostrzegawczych sygnałów #2

Krytykuje Cię przy innych

Nie prawi Ci komplementów i nie chwali, zwłaszcza w towarzystwie innych. Za to staje się złośliwy, uszczypliwy i sarkastyczny. Docina Ci i krytykuje. Nie liczy się z Twoim zdaniem i opinią. To wszystko sprawia, że Twoje poczucie własnej wartości spada. Czujesz się niedoceniania i zraniona jego słowami.

Co z przyszłością?

Jeśli w Twoim związku pojawiają się powyższe sygnały, to najwyższy czas na poważną rozmowę z partnerem. Gdy Wam się nie układa i czujesz, że wasz związek się rozsypuje, poinformuj o tym partnera i wspólnie zdecydujcie co robić. Zastanówcie się, czy warto o niego walczyć, czy lepiej się rozstać.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną