Marek Kondrat pokazał zdjęcie córeczki na tle tęczowej flagi

Agnieszka
Newsy
22.06.2020 10:24
Marek Kondrat pokazał zdjęcie córeczki na tle tęczowej flagi

Marek Kondrat jest jednym z najbardziej docenianych aktorów w Polsce. Pomimo tego, że zakończył swoją karierę aktorską w 2007 roku, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Większość z nas kojarzy go między innymi z kultowego filmu “Dzień świra”, jednak na swoim koncie ma wiele innych produkcji.

Zdjęcie Marek Kondrat pokazał zdjęcie córeczki na tle tęczowej flagi #1
Źródło: Wikipedia

Aktor w 2015 roku poślubił o 38 lat młodszą Antoninę Turnau. Dwa lata temu para doczekała się dziecka - córeczki, której zdjęć do tej pory nie udostępniali publicznie. Para ceni sobie bowiem prywatność. Z tego też względu postanowili przeprowadzić się do Francji, gdzie o wiele łatwiej utrzymać im anonimowość.

Marek Kondrat poza ochroną swojej prywatności, rzadko również wypowiada się na temat spraw politycznych czy społecznych. Postanowił jednak “złamać” swoje dwie zasady i pierwszy raz udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie ze swoją dwuletnią córką na tle tęczowej flagi.

Przekaz jest więc jasny. Z pewnością była to reakcja na słowa prezydenta oraz niektórych posłów PiS dotyczących praw osób ze środowisk LGBT+.

Zdjęcie Marek Kondrat pokazał zdjęcie córeczki na tle tęczowej flagi #2
Źródło: Facebook Marek Kondrat

Na zdjęciu widać aktora, który spaceruje ze swoją córką uliczną, nad którą wisi duża, tęczowa flaga. Tym samym jasno wyraził wsparcie dla osób o odmiennej orientacji seksualnej. Komentarze pod postem pana Marka w większości były bardzo pozytywne. Jednak nie obyło się bez głosów krytyki ze strony przeciwników równości:

- Marek Kondrat popiera adopcję dzieci przez pary homoseksualne i naukę masturbacji w szkołach podstawowych? - komentuje internauta.

Na szczęście to jeden z nielicznych negatywnych komentarzy pod postem Marka Kondrata.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną