Edyta Górniak przyznała się do kłamstwa sprzed lat!

Agnieszka
Newsy
19.06.2020 15:18
Edyta Górniak przyznała się do kłamstwa sprzed lat!

Edyta Górniak ponownie zszokowała opinię publiczną swoją wypowiedzią. Jak się okazuje, lata temu, kiedy brała udział w Konkursie Piosenki Eurowizji, okłamała Telewizję Polską. Dlaczego dopiero po latach zdecydowała się na to szczere wyznanie? Zobaczcie!

https://www.instagram.com/p/CBjO1j-HGor6weN8C9hKK3jcXAxrQJ9mwN1b8Q0/

Nie ma w naszym kraju osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Edyta Górniak. Nie bez powodu nazywana jest diwą polskiej sceny muzycznej i od wielu już lat zajmuje stabilne miejsce w świecie polskiego show-biznesu. Edyta słynie nie tylko ze swojego ogromnego talentu wokalnego, ale również z ogromnej wrażliwości oraz kontrowersyjnych wypowiedzi. Jakiś czas temu media rozpisywały się na temat słów artystki, kiedy przyznała, że jest przeciwna szczepieniom na koronawirusa.

Niemniej jednak to był dopiero początek. Edyta w jednym z wywiadów wyznała, że nie stosowała się do nakazu noszenia maseczek i nakładała ją jedynie w tłumie, bo jak stwierdziła, chce oddychać świeżym powietrzem. Ponadto poszła o krok dalej i wezwała do debaty samego ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego. W obszernym liście zaproponowała ministrowi spotkanie w miejscu publicznym, bo jak zaznaczyła, w innym wypadku mógłby zostać nazwany "nową miłością Edyty Górniak"

Tym razem przyznała się, że podczas przygotowań do Eurowizji okłamała Telewizję Polską! Zobaczcie!

Edyta Górniak okłamała TVP!

Na wstępie warto przypomnieć, że Edyta Górniak w 1994 roku przyjęła zaproszenie TVP, aby reprezentować nasz kraj w 39. Konkursie Piosenki Eurowizji w Dublinie. Ze swoim utworem "To nie ja!" zdobyła bardzo wysokie miejsce. 166 punktów zapewniło jej drugie miejsce na podium i był to najlepszy jak do tej pory wynik w historii polskich artystów biorących udział w tym konkursie.

https://www.instagram.com/p/CBgq4oFHZfYRIYz8r7uHRFypGdolYYluWN9pGw0/

Piosenkarka, występując w cyklu Legendy Eurowizji, zdradziła, że okłamała wówczas Telewizję Polską:

"Zrobili mi piosenkę, ale nie spodobała mi się […] Nie chciałam ich martwić, więc się zgodziłam. […] Tak właściwie okłamałam Polską Telewizję. Powiedziałam im, że pracuję nad ich piosenką, tymczasem przygotowywałam inną. Przepraszam, że to mówię, ale to prawda"

Na przesłuchaniu wszyscy byli pewni, że zaśpiewa piosenkę "Śpijcie, dzieci nocy" skomponowaną przez Piotra Rubika. Jednak jak się okazuje, najpierw wykonała swój utwór "To nie ja!", którym przekonała do siebie komisję i to właśnie z tą piosenką udała się do Dublina!

Spodziewaliście się tego po Edycie Górniak?

https://www.instagram.com/p/B57_chknOZAbTFpE5gjZabJm9uh3Isc8S694kg0/

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną