Polscy celebryci pod jednym dachem? Nowy program "Fame czy Shame" już za kilka dni!

Katarzyna

Newsy

18.06.2020 19:44

Polscy celebryci pod jednym dachem? Nowy program "Fame czy Shame" już za kilka dni!

Telewizja i ramówki programów telewizyjnych starają się nas coraz bardziej zaskoczyć i przyciągnąć przed telewizory. Prześcigają się w coraz bardziej kreatywnych i zaskakujących programach. Najbardziej jednak rozwija się oferta programów typu reality show, które są już prawie o wszystkim. Telewizja XXI wieku to w głównej mierze programy tego typu oraz dokumenty paradokumentalne.

Nowy pomysł

Wydawać, by się mogło, że program realisty show zrobiono już o wszystkim, o czym tylko się dało. Programy te nie są też na wysokim poziomie intelektualnym, jednak mają wiele fanów. Dlatego niektóre z nich mają po kilka sezonów, a inne doczekują się nawet swoich remake’ow.

Największą popularnością cieszą się obecnie te, które polegają na zamknięciu ludzi o odmiennych poglądach w jednym domu. Wiadomo, że prędzej czy później dojdzie między nimi do odmienności zdań, kłótni czy nieporozumień. Losy i perypetie uczestników są chyba jedyną ciekawostką takich programów. Od 25 czerwca na platformie Player.pl będzie można oglądać kolejny reality show pod nazwą „Fame czy shame”.

Elastyczny scenariusz

Jak zapowiedział przedstawiciel biura prasowego TVN Discovery Polska, bardzo możliwe jest, że scenariusz tego programu będzie się zmieniał w trakcie jego trwania. Producenci będą otwarci na propozycję widzów w kwestii rozwijania fabuły programu. Jak na razie udział w tym programie zadeklarowali Łukasz Księżkiewicz, Michał Gala, Marta Rentel i Michał Zabielski.

Zasady programy

Nowy program nie różni się za bardzo od tych już wyemitowanych na podobnych zasadach tj. „Warsaw Shore” czy „Big Brother”. W „Fame czy shame” uczestnicy również zostaną umieszczeni w luksusowej wilii. Podczas ośmiotygodniowego pobytu będą przechodzili różne zadania, a odwiedzać ich będą inne gwiazdy stacji telewizyjnych. Staranność wykonania danych zadań (określana przyznanymi punktami) będzie decydowała czy trafią oni do grupy „fame” czy „shame”.

Pierwsza grupa będzie mogła korzystać z wszelkich wygód willi, w przeciwieństwie do osób z drugiej grupy. W tym programie jednak uczestnicy nie zostaną odcięci od świata zewnętrznego i będą mogli opuszczać willę. Dodatkowe punkty będą im przyznawane za pozostanie w kontakcie ze swoimi fanami. Pod koniec pobytu osoba, która będzie miała najwięcej punktów, zgarnie nagrodę, która jeszcze nie jest jednak znana. Zwycięzcę programu natomiast wybiorą widzowie.