Robert Lewandowski otwiera swoją restaurację! Spróbujecie jego dań?

Agnieszka

Newsy

30.10.2019 12:42

Robert Lewandowski otwiera swoją restaurację! Spróbujecie jego dań?

Dobra passa Roberta Lewandowskiego trwa w najlepsze. Strzela gola za golem, o czym chętnie rozpisują się nie tylko polskie, ale i zagraniczne media. W Polsce dodatkowo często mówi się o żonie Lewego, Ani, która nie dość, że jest świetną sportsmenką promującą swoje treningi i dietę, to jeszcze od niedawna wydaje własną linię naturalnych kosmetyków. Wygląda na to, że małżeństwo Lewandowskich ma nosa do interesów. Robert postanowił zainwestować w kolejny projekt, i to jaki!Piłkarz znany jest głównie ze swoich osiągnięć na boisku, ale równie dobrze radzi sobie i poza nim. Lewandowski od dłuższego czasu inwestuje pieniądze w rokujące start up-y, agencje marketingowe czy w nieruchomości. Tym razem postawił jednak na zupełnie inną branżę! Robert zamierza zostać restauratorem. Najprawdopodobniej już w październiku przyszłego roku wszyscy chętni będą mogli raczyć podniebienie w kilkupiętrowej restauracji w Warszawie sygnowanej nazwiskiem sławnego sportowca.

Niemniej, Robert ma wspólników. Wraz z nim w gastronomiczny projekt zaangażowali się biznesmeni Jerzy Krzanowski i Jacek Trybuchowski. Już wiadomo, że olbrzymia, bo zajmująca cztery piętra, restauracja będzie się znajdować w budynku po dziewiętnastowiecznej warzelni, która stoi na terenie Browarów Warszawskich, a dokładniej przy ul. Haberbuscha i Schielego. Mowa o aż 1,3 metrów kwadratowych do zagospodarowania! Lewandowski i wspólnicy już mają konkretny pomysł na swój lokal - na dole ma się znajdować bar sportowy, na dwóch piętrach restauracja serwująca zróżnicowane menu, a na samej górze sala przeznaczona na wyjątkowe okazje i eventy. Trójka wspólników jest zgodna co do tego, że restauracja ma trafiać w gust każdego, nie będzie więc tylko wykwintnego jedzenia dla śmietanki towarzyskiej, ale różnorodny jadłospis, w którym każdy znajdzie coś dla siebie o każdej porze dnia.

View this post on Instagram

Last days of summer😉😎

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) onNa pewno punktem wspólnym wystroju wszystkich pięter lokalu będzie sport, szczególnie zaś piłka nożna. Nie zabraknie też nawiązań do Lewandowskiego. Jeśli w biznesie Robert radzi sobie tak samo dobrze jak na boisku, Warszawa niedługo będzie chwalić się najbardziej obleganą restauracją w kraju.