Lifestyle

„Robert Lewandowski kończy karierę”- kibice są w szoku!

Patrycja

Sept. 10, 2021, 11:25 a.m.

„Robert Lewandowski kończy karierę”- kibice są w szoku!

Na profilu "Łączy nas piłka" na Twitterze dzień przed meczem Polska – Anglia pojawił się post o treści: „Robert Lewandowski kończy karierę”. Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich kibiców Lewego. W sieci rozpętała się prawdziwa burza! Dowiedz się, o co chodzi!

„Robert Lewandowski kończy karierę”…

Ten post opublikowany na Twitterze przez oficjalny profil związany z reprezentacją Polski "Łączy nas piłka", wywołał rozpacz u kibiców i rozpętał burzę w Internecie. W sieci zawrzało, internauci nie ukrywali swoich emocji. Co się tak naprawdę stało? Pojawiały się pytania, czy Robert Lewandowski w wieku 33 lat przechodzi na emeryturę? Co skłoniło go do tej decyzji? Co dalej z jedną z największych gwiazd piłki nożnej?

Na szczęście to tylko ponury żart...

Gdy wiadomość gruchnęła o godzinie 19.25, dzień przed meczem Polska – Anglia, wszyscy byli w szoku. Post był szeroko komentowany i udostępniany na kolejnych portalach. Wiele osób nie mogło w to uwierzyć!

Ta wiadomość na szczęście okazała się jedynie żartem. Profil "Łączy nas piłka" wziął udział w zorganizowanej przez Netflixa zabawie, która polegała na opisaniu historii grozy przy użyciu jedynie 4 słów. Nie ukrywamy, że te cztery słowa zmroziły wszystkich kibiców piłki i fanów Roberta Lewandowskiego!

Źródło: https://twitter.com/LaczyNasPilka/status/1435293081054720000?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1435293081054720000%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fparty.pl%2Fnewsy%2Frobert-lewandowski-konczy-kariere-kibice-zastygli-kiedy-przeczytali-wpis-na-twitterze-138606-r1%2F

Kibice nie mogli w to uwierzyć!

Na wieść o zakończeniu kariery przez Lewandowskiego, mnóstwo kibiców wpadło w rozpacz i nie mogło powstrzymać emocji. Całe szczęście informacja udostępniona przez profil „Łączy nas piłka” była jedynie niewinną zabawą. Wszyscy mogą odetchnąć z ulgą i dalej kibicować mistrzowi!

Lewandowski to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie

Wszystkim bardzo trudno wyobrazić sobie reprezentację Polski bez Roberta Lewandowskiego. Ten 33-letni napastnik występuje w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem. Jest on największą gwiazdą narodowej drużyny i ma na koncie mnóstwo sukcesów, w tym ponad 500 zdobytych goli! Przez wiele osób jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, a także jednego z najlepszych środkowych napastników w historii.