Co zjemy w restauracji Roberta Lewandowskiego? Ile zapłacimy za obiad?

Martyna

Newsy

05.10.2021 20:37

Co zjemy w restauracji Roberta Lewandowskiego? Ile zapłacimy za obiad?

Państwo Lewandowscy chętnie podejmują się nowych wyzwań. Są bardzo aktywni zawodowo. Jak możemy się domyślać głównym źródłem dochodów pary jest pensja Roberta Lewandowskiego, który zarabia 20 mln euro za sezon gry w Bundeslidze. Jednak to nie jedyne zajęcie piłkarza.

Robert Lewandowski może pochwalić się również kontraktami np. z marką maszynek do golenia czy smartfonów. Współpracuje też z firmą produkującą garnitury.

Anna Lewandowska również aktywnie prowadzi swoje życie zawodowe. Jest trenerką fitness, organizuje obozy sportowe, wydaje książki oraz prowadzi produkcje zdrowych przekąsek oraz naturalnych kosmetyków.

Państwo Lewandowscy właśnie realizują swój kolejny projekt, o którym głośnio było już w 2019 roku. Pan Robert w poniedziałek wraz z wspólnikami otworzył trzypoziomową restaurację na warszawskiej Woli. Jej nazwa to NINE's Restaurant & Sports Bar.

Lokal zajmuje powierzchnie aż 3300 mkw. Podzielony jest na kilka sekcji. Znajdziemy w nim miejsce dla kibiców z transmitowanymi meczami na żywo, piekarnie, cukiernie, drink-bar, restauracje oraz tłocznie mleka migdałowego.

 

Co zjemy w lokalu NINE’S?

Nad menu restauracyjnym czuwa Tomasz Müller. W restauracji zjemy potrawy inspirowane kuchnią amerykańską, azjatycką i polską.

Charakterystyczną przekąską będą świeże bajgle w kształcie dziewiątek.

W karcie znajdziemy klasyczne burgery z frytkami, steki z siekanej wołowiny oraz kotlety schabowe z wędzonymi ziemniakami.

Innowacją mają być purpurowe warzywa moczone w zakwasie buraczanym.

Ciekawą propozycją będzie zielone curry oraz chrupiące złote kalmary.

Spróbować także możemy Hat Trick Pretzel Pizza. Są to trzy mini pizze z neapolitańskiego ciasta preclowego. Jak donosi WP Sportowe Fakty koszt takiego dania to 41,90 zł.

 

Ile zapłacimy za obiad ?

Wbrew pozorom w ekskluzywnej restauracji nie będzie bardzo wysokich cen. Za obiad skomponowany z kilku składników zapłacimy maksymalnie 50 zł.

Reporterzy WP Sportowe Fakty ujawniają ceny niektórych pozycji z menu :

Skrzydełka z kurczaka kosztują 27,90 zł

Amerykańskie burgery są w przedziale cenowym od 37,90 do 44,90 zł.

Schabowego z kością zjemy za 39,90 zł.

Zielone curry z krewetkami kosztuje 47,90 zł.

Żeberka 59,90 oraz stek 39,90.

 

Czy wybierzecie się do restauracji „Lewego”?

Co sądzicie o menu?