Pił popularną kawę z rodziną! To co znalazł na jej dnie sprawiło, że zamarł!

Pił popularną kawę z rodziną! To co znalazł na jej dnie sprawiło, że zamarł!

Mężczyzna kupił w sklepie popularną kawę, która na pierwszy rzut oka wyglądała zwyczajnie. Jednak po otworzeniu słoiczka zamarł. To, co znalazł na jego dnie, mogło doprowadzić do tragedii.

Zdjęcie Pił popularną kawę z rodziną! To co znalazł na jej dnie sprawiło, że zamarł! #1

Internauta Petroick postanowił podzielić się swoją historią na portalu Wykop. Prosi na nim użytkowników do podzielenia się opinią na temat tego, co mu się przydarzyło. Gdy popijał kawę z rodziną, nie spodziewał się niebezpieczeństwa, jakie czaiło się na jej dnie. Petroick jest przerażony, gdyż wszyscy byli o krok od tragedii.

Mężczyzna kawę Nescafe Sensazione zakupił w markecie Biedronka w Radwanicach. Kawa jak kawa wyglądała całkiem zwyczajnie. Jej opakowanie nie zdradzało niczego, nie było uszkodzone ani nie wyglądało na wcześniej otwierane. Napój pił z całą rodziną, teraz jest bardzo zaniepokojony, gdyż na dnie naczynia znalazł potłuczone szkło. Miał szczęście, że zauważył to w miarę szybko, jednak jakieś drobinki szkła mogły dostać się już do układu pokarmowego.

Zdjęcie Pił popularną kawę z rodziną! To co znalazł na jej dnie sprawiło, że zamarł! #2

Członkowie rodziny nie zaobserwowali u siebie żadnych objawów, jednak są wystraszeni. Nie wiedzą, co zrobić w tej sytuacji, zastanawiają się nad wizytą na SOR lub prześwietleniem. Boją się, że nadal coś może im grozić. Strach pomyśleć, jakie mogłyby być konsekwencje, gdyby w porę jedno z nich nie zauważyło kryształków.

Zdjęcie Pił popularną kawę z rodziną! To co znalazł na jej dnie sprawiło, że zamarł! #3

Petroick w swoim poście apeluje do wszystkich. Sprawę zgłosił do firmy Nestle i w markecie Biedronka jednak żadna z nich jeszcze nie udziela komentarza w tej sprawie, która zapewne jest szczegółowo badana. Być może szkło w jego kawie było jednorazowym przypadkiem, jednak zalecana jest ostrożność.

Znalezisko takie w jakimkolwiek produkcie spożywczym jest śmiertelnie niebezpieczne. Zawsze sprawdzajcie zawartość tego, co przynosicie do domu.

Patrycja