Damskie imiona, o których mężczyźni NIE ZAPOMINAJĄ! Nosisz jedno z nich?


                    Damskie imiona, o których mężczyźni NIE ZAPOMINAJĄ! Nosisz jedno z nich?
28Maj

Wiele czynników wpływa na postrzeganie drugiego człowieka. Analizujemy jego zachowanie, wygląd, sposób mówienia oraz poglądy. Podświadomie bierzemy również pod uwagę jego imię. Istnieje pewna grupa damskich imion, które mężczyźni są w stanie pamiętać przez lata i są bardzo dla nich atrakcyjne. Jakie są to imiona?

Zdjęcie Damskie imiona, o których mężczyźni NIE ZAPOMINAJĄ! Nosisz jedno z nich? #1

Niezależność i siła

Litera „R” jest bardzo wyrazista w wymowie, a słowa z tą literą są „twarde” i charakterystyczne. To sprawia, że imiona, które posiadają w sobie tę literę, lepiej zapisują się pamięci. Kobiety o imieniu Karolina, Aleksandra, Daria czy Mariola będą utożsamiane z niezależnością oraz siłą.

Oczywiście istnieje wiele zagranicznych imion lub takie, które są mało spotykane. Wiadome jest zatem, że taka grupa imion również łatwiej zapadnie w pamięć.

Romantyzm i ciepło

Kolejna grupa damskich imion jest utożsamiana z cechami takimi jak troska oraz ciepło. W tej grupie mogą pojawić się imiona, które również posiadają literę „R”, ale nie ma ona takiego wydźwięku. Do tych imion zaliczamy Laurę, Julię, Lenę oraz Zuzannę.

Imiona te w wymowie są bardzo delikatne i subtelne. Kojarzone są przez mężczyzn z kobiecością i ciepłem, a tego również szukają u swojej wybranki.

Zdjęcie Damskie imiona, o których mężczyźni NIE ZAPOMINAJĄ! Nosisz jedno z nich? #2

Istnieje też grupa imion, które trudniej zapadają w pamięć lub są mniej lubiane przez mężczyzn. Do nich zaliczane są długie imiona oraz takie, które mają wyjątkowo mocny wydźwięk – Marzena, Andżelika.

Należy jednak pamiętać, że istnieją imiona, które bez względu na długość czy wydźwięk nadal będą kojarzyć nam się z czymś miłym. Ulubiona aktorka, postać z książki czy ktoś z naszej przeszłości mogą pozostawić w nas miłe odczucia, które następnie przenosimy na kolejną osobę. To samo może jednak się dziać w przypadku imion, które w przeszłości wzbudziły w nas niechęć.

Oczywiście pamiętajmy, że każdy posiada swój własny stosunek do poszczególnych imion.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja