Co psuje wygląd każdej kobiety? Poznaj opinię mężczyzn!

Katarzyna

Newsy

13.03.2020 22:37

Co psuje wygląd każdej kobiety? Poznaj opinię mężczyzn!

Opinia, że faceci są wzrokowcami jest prawdziwa i nie traci na swojej mocy. W związku z tym facet od razu potrafi rozpoznać kobietę, która potrafi o siebie dbać. Część z nich uważa, że niektóre zabiegi, jakie wykonujemy prawie codziennie wcale nie są nam potrzebne. W takim razie co według facetów psuje nasz wygląd? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, przeczytajcie poniższy artykuł!

Zdjęcie Co psuje wygląd każdej kobiety? Poznaj opinię mężczyzn! #1

Zbyt mocny makijaż

Jak się okazuje czasami mniej znaczy lepiej. Panowie nie przepadają za zbyt mocnym makijażem u kobiet . Według nich najpiękniejsza kobieta to ta, która potrafi pokazać się innym bez makijażu na twarzy. Na co dzień powinnyśmy postawić na świeży makijaż, który będzie lekki i naturalny.

Zbyt wyzywający ubiór

Faceci jako wzrokowcy lubią oglądać kobiece figury i kształty. Jak się jednak okazuje, wcale nie gustują oni w wyzywającym ubiorze piękniejszej części świata. Ich uznanie zdobywa jednak ubiór, który zachowuje nutkę tajemniczości. Powinnyśmy, jako kobiety, znać granice dobrego gustu, która jest czasami bardzo cienka. Zbyt śmiałe odsłanianie ciała przyciągnie męski wzrok lecz tylko na chwilę.

Charakter

Jak się okazuje, to jednak na charakter kobiety mężczyźni zwracają największą uwagę. Cenią sobie miłe i pomocne towarzyszki. Panie, które są troskliwe i opiekuńcze w stosunku do swoich bliskich również szybko podbiją ich serca. Natomiast panie, które są opryskliwe, mało empatyczne i złe dla innych ludzi nie wzbudzają zbyt wielkiej sympatii.