Mężczyźni opisali cechy “brzydkiej” kobiety. Będziecie w szoku!

Mężczyźni opisali cechy “brzydkiej” kobiety. Będziecie w szoku!

Na jednym z portali randkowych powstał pomysł, aby mężczyźni opisali cechy, które ich zdaniem kwalifikują kobietę jako “brzydką”. Panowie nie przebierali w słowach, a to, co opisali wskazuje na fakt, że brzydka jest każda z nas.

Zdjęcie Mężczyźni opisali cechy “brzydkiej” kobiety. Będziecie w szoku! #1

Niektóre punkty są dość oczywiste. Jednak sam pomysł zrobienia takiego rankingu jest obrzydliwy. Panowie z pewnością oburzyli by się, gdyby okazało się, że kobiety postanowiły wytknąć “brzydkie” cechy płci przeciwnej.Pryszcze

Użytkownikom nie podoba się, że kobieta posiada niedoskonałości skóry. Jest to niesprawiedliwe, bo na trądzik cierpią zarówno panie, jaki i panowie. U nich samych z pewnością nie stanowi on jednak żadnego problemu.
Za dużo kilogramów

Dla wielu dyskwalifikujące jest również posiadanie zbędnych kilogramów. Nic w tym dziwnego. Media pokazują głównie kobiety o idealnych sylwetkach, nie posiadających grama tłuszczu. Czego jednak brakuje tej kobiecie?:Zły rozstaw oczu

Tak, zły rozstaw oczu. Panowie nie lubią, kiedy oczy są zbyt blisko lub zbyt daleko od siebie. Ma to zapewne powiązanie z proporcjonalnością twarzy, ale kto to wie.Zbyt duży nos

W twarzy kobiet niepożądany jest również zbyt duży nos. Najatrakcyjniejszy jest natomiast mały i lekko zadarty.

Nieodpowiednia figura

Większości mężczyzn podoba się, gdy kobieta ma duże piersi i pośladki, ale talię osy. Doskonale jednak wiemy, że bez ingerencji chirurga chuda kobieta nigdy nie będzie mieć dużego biustu.

Nieodpowiednie usta

Za małe - źle. Za duże - też źle. Kiedy kobieta ma wąskie usta, które nie podobają się mężczyznom, to postanawia je powiększyć. Wtedy jednak wyzywana jest od glonojadów. No nie dogodzisz.

To samo tyczy się makijażu. Zbyt niewidoczny makijaż nie jest atrakcyjny. Mocniejszy też nie. Musimy się więc starać bardziej.Warto podejść do tych cech z lekkim dystansem. Mężczyźni biorący udział w tego typu ocenianiu kobiet z pewnością nie mogą reprezentować wszystkich mężczyzn. Nie bierzmy sobie więc tego serca i trzymajmy za nich kciuki, aby znaleźli swój ideał. Co zapewne nigdy się nie stanie.

Agnieszka

true

Polecane