Katarzyna Cichopek postanowiła zmienić nazwisko?

Justyna
Newsy
16.09.2022 21:13
Katarzyna Cichopek postanowiła zmienić nazwisko?

Rozwód to jeszcze nie koniec zmian w życiu Katarzyny Cichopek. Gwiazda postanowiła przypieczętować nowy etap życia.

Nieoczekiwane rozstanie

Kilka miesięcy temu media obiegła wiadomość o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Para poznała się w programie „Taniec z Gwiazdami” w 2005 roku który zakończyli zdobywając nagrodę główną – Kryształową Kulę. Aktorka była już wtedy rozpoznawalna dzięki roli Kingi w serialu „M jak miłość”.

Para pobrała się po 3 latach znajomości. Na ślubnym kobiercu stanęli 20 września 2008 r. w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. Owocem ich związku jest 13-letni syn Adam i 8-letnia córeczka Helenka. Ich małżeństwo trwało 17 lat. W tym czasie założyli również szkołę tańca w Warszawie.

Finalizacja rozwodu

Mogło się wydawać, że po oświadczeniu, w którym zapowiedzieli, że nie będą udzielać więcej komentarzy w tej sprawie - rozstanie przebiegnie z klasą i z dala od mediów. Pogrążony w żalu tancerz nie zamierzał jednak milczeć i ochoczo komentował kulisy rozłąki na swoim Instagramie, a później wybrał się nawet do "Miasta Kobiet", by porozmawiać o emocjach.

Po serii medialnych wynurzeń parze w końcu udało się jednak dojść do porozumienia i zorganizować sprawę rozwodową. Finalizacja rozwodu odbyła się online, a tuż po Kasia dziękowała Marcinowi za 17 wspólnych lat i zapowiadała, że z „radością patrzy w przyszłość".

Nowy etap życia

Teraz para na nowo układa sobie życie. Marcin Hakiel coraz śmielej pokazuje swoją nową partnerkę. Natomiast „Super Express" donosi, że pewna rewolucja szykuje się również w życiu gwiazdy „Pytania na śniadanie".

Okazuje się, że Cichopek postanowiła pozbyć się nazwiska byłego męża. Choć w mediach przedstawiała się tylko jako Kasia Cichopek, to od dnia ślubu formalnie nazywała się Cichopek-Hakiel. O zmianach w jej życiu mówił informator tabloidu:

„Będzie zmieniać nazwisko i wcale nie ukrywała tego przed Marcinem. Od dnia ślubu nazywała się Katarzyna Cichopek-Hakiel, a teraz pozbędzie się nazwiska byłego męża i zostawi tylko Cichopek".

 

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną