Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie razem!

Justyna
Newsy
08.10.2022 11:03
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie razem!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili w końcu oficjalnie ujawnić swój związek. Na instagramowym profilu obojga pojawiło się wspólne zdjęcie z urlopu.

Głośne rozstanie

Jakiś czas temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek ogłosili, że po 17 latach związku, w tym niespełna 14 latach małżeństwa, postanowili się rozejść. Ich rozstanie było jednym z najgłośniejszych i najbardziej zaskakujących w ostatnich latach.

Po tym jak Cichopek i Hakiel ogłosili swoją decyzję, regularnie pojawiały się głosy, że celebrytka układa sobie życie u boku kolegi z pracy, Macieja Kurzajewskiego. Żadne z nich nie komentowało jednak tych doniesień.

Komentarz byłej żony

W piątek temat nieoczekiwanie powrócił. Co ciekawe, za sprawą byłej żony Kurzajewskiego, Pauliny Smaszcz. Kobieta postanowiła bowiem opublikować pod postem obchodzącej 40. urodziny Cichopek zaskakujący komentarz. Poza złożeniem życzeń napisała:

„(...) Cieszę się, że @maciejkurzajewski zabrał Cię do Izraela, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40. urodziny! (...) Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu. Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale”.

Tak jak można było się spodziewać, komentarz szybko zniknął z profilu aktorki.

Wspólne selfie

Na tym wcale sytuacja się nie zakończyła. Wydarzyło się coś jeszcze mniej przewidywalnego. Cichopek opublikowała wspólne zdjęcie z Kurzajewskim. Celebrytka nie tylko pochwaliła się ich pierwszą prywatną fotografią razem, ale pośrednio wyznała dziennikarzowi miłość. Zdjęcie podpisała następująco:

„Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... MIŁOŚĆ. Pozdrawiamy z Izraela”.

To samo zdjęcie udostępnił na swoim profilu też Kurzajewski, podpisując je słowami:

„Cieszę się, że ten dzień mogę dzielić z Tobą!”

Pod postami zakochanych błyskawicznie zaroiło się od serdecznych komentarzy fanów. Nie zabrakło również reakcji ze strony byłej żony Kurzajewskiego, która tym razem ograniczyła się jedynie do życzenia wszystkiego najlepszego.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną