Wzruszające wyznanie amerykańskiej lekkoatletki!

Justyna

Newsy

04.08.2022 20:10

Wzruszające wyznanie amerykańskiej lekkoatletki!

Amerykańska lekkoatletka Lolo Jones ma stanowcze, a dla niektórych kontrowersyjne, poglądy na temat seksu. Na Instagramie 39-latka szczerze opowiada o swoim życiu randkowym i marzeniach o macierzyństwie.

Wzruszające wideo na Instagramie

39-letnia amerykańska lekkoatletka Lolo Jones opublikowała na Instagramie wzruszające wideo, w którym ze łzami w oczach opowiedziała o swoim marzeniu, by zostać mamą.

Lolo powiedziała, że gdy miała 30 lat, chciała zamrozić swoje komórki jajowe. Wyjaśniła przy tym:

„Po prostu myślałam, że spotkam przyszłego męża i wszystko się ułoży. Cóż, jestem tutaj prawie 10 lat później i nikogo takiego nie ma".

Weźmie sprawy w swoje ręce

Zdobywczyni kilku złotych medali zachęciła kobiety do tego, by pomyślały o zamrożeniu swoich komórek jajowych wcześniej, ponieważ potem może być za późno:

„Możesz mieć 35 lat i mieć tyle komórek jajowych, ile 25-latka lub możesz mieć 25 lat i tracić komórki jajowe w szybkim tempie. Jeśli wiesz, że chcesz założyć rodzinę, ale po prostu nie możesz tego zrobić teraz, czy to z powodów zawodowych lub nie masz męża, zastanów się nad zamrożeniem swoich jajeczek".

Jones postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząć procedurę in vitro.

Chce pozostać dziewicą aż do ślubu

Lolo Jones ma stanowcze, a dla niektórych kontrowersyjne, poglądy na temat seksu. 39-latka szczerze opowiada o swoim życiu randkowym, otwarcie mówi o tym, że jest dziewicą i zamierza nią pozostać aż do ślubu. Lekkoatletka od lat mówi publicznie o swoim postanowieniu.

Dziesięć lat temu w wywiadzie dla HBO's Real Sports powiedziała, że jej dziewictwo to "prezent, który chcę dać mojemu mężowi". Wyjaśniła również jak trudne jest dla niej wytrwanie w postanowieniu:

Na świecie jest wiele dziewic i chcę im dać znać, że to najtrudniejsza rzecz, jaką zrobiłam w życiu. Trudniejsza niż trening do olimpiady. Trudniejsze niż ukończenie college'u było pozostanie dziewicą przed ślubem. Byłam kuszona, miałam mnóstwo okazji".