Jak zmienia się ciało po urodzeniu trójki dzieci? Młoda mama pokazała swoją historię

Jak zmienia się ciało po urodzeniu trójki dzieci? Młoda mama pokazała swoją historię

Wiele młodych dziewcząt obawia się zmiany wyglądu ciała po ciąży. O ile jeden poród może zmienić niewiele, tak trzy już zmieniają sporo. Na Instagramie jest wiele młodych mam chwalących się swoim płaskim brzuchem i kondycją po ciąży. Poniżej przedstawiamy historię, młodej mamy trójki dzieci, która prezentuje, jak to wygląda naprawdę.

Zgubny Instagram

Na Instagramie można spotkać całą masę profili młodych mam, które chwalą się dziećmi i swoim idealnym wyglądem po porodzie. Najczęściej jest tak, że brzydkie osoby nie rzucają zdjęć, bo się ich wstydzą. Rzeczywistość zatem jest mocno przekolorowana. Instagram jest przepełniony idealnymi mamami w świetnej formie. Jeśli ktoś nie rozumie tego mechanizmu działania mediów społecznościowych, to porównując się, może nabawić się depresji.

Trójka dzieci

Pewna kobieta, która jest mamą trójki dzieci, postanowiła zaburzyć idealny Instagramowy obraz macierzyństwa. Mama pokazuje, jak jest naprawdę i nazywa siebie ambasadorką normalności. Kylee Austin otwarcie pokazuje, co stało się z jej ciałem po urodzeniu trójki dzieci. Dodatkowo zdjęcia opowiadają o trudach wychowania.

Kylee chce zniechęcić kobiety?

Na profilu Kylee można spotkać komentarze, mówiące o tym, że kobieta zniechęca do zakładania rodziny. Tylko czy Instagram służy do tego, by kogoś do czegokolwiek zachęcać bądź nie? Każdy ma prawo pokazywać swoje życie, a kiedy pokazuje nagą prawdę, to powinno być docenione w morzu fikcji i filtrów.

Zdjęcia

Na profilu Kylee możemy zobaczyć między innymi zdjęcia jej brzucha. Niestety nie wygląda on dobrze, skóra jest porozciągana i zwisająca.

Na innych fotografiach widać, jak dzieci bałaganią i doprowadzają kobietę do płaczu.

Mimo tych niezbyt przyjemnych widoków jest również masa zdjęć, na których widać uśmiech i szczęście rodziny.

Elżbieta

Polecane