365 dni część 3 - kiedy premiera filmu w Netflixie? Padła data!

Katarzyna
Newsy
22.06.2022 20:14
365 dni część 3 - kiedy premiera filmu w Netflixie? Padła data!

Film „365 dni” podbił serca wielu kobiet, które czekają na udostępnienie finału trylogii na Netflixie!

Pierwszy polski erotyk

Blanka Lipińska zyskała prawdziwą sławę na całym świecie dzięki napisaniu książki „365 dni”. Książka ta to według niektórych prawdziwy, pierwszy polski erotyk, o którym słyszał na pewno każdy. Ekranizacja tej książki podbiła ekrany kin oraz stała się najchętniej oglądanym filmem na portalu Netflix. Można było ją oglądnąć praktycznie na całym świecie, a film zyskał wielu fanów.

"365 dni: Ten dzień"

Nie inaczej miało się również z ekranizacją drugiej części owego erotyku. Film ten miał swoją premierę 27 kwietnia 2022 roku i był najchętniej oglądanym tytułem na platformie zarówno w Polsce, jak i wielu innych krajach m.in. USA czy Wielkiej Brytanii. Druga część tylko podsyciła ciekawość fanów, którzy nie mogą doczekać się trzeciej części polskiego erotyku.

Dalsze losy Laury i Massimo 

Film „Kolejne 365 dni” opowiada dalszą historię Laury i Massimo, która rozwija się, ale trochę w innym kierunku niż mogłaby sugerować końcówka drugiej części. Nie brakuje w nim zwrotów akcji, pikantnych scen czy nowych twarzy, które pojawiają się w historii polki i sycylijskiego szefa mafii. Okazuje się, że ostatnia część trylogii została nakręcona wraz z drugą częścią, a więc produkcja jest już gotowa. Scenariusz powstał dzięki Mojca Tris, Bance Lipińskiej oraz Tomaszowi Mendesowi, a zdjęcia wykonał Bartek Cierlica. Film ten wyprodukowały firmy Ekipa oraz Open Mind Production.

Finał trylogii na Netflix  

Netflix oficjalnie ogłosił, że  premiera 3 części  na całym świecie już 19 sierpnia 2022 roku. W filmie spotkamy takich aktorów jak Anna-Maria Sieklucka czy Michele Morrone, którzy odgrywają główne role, jak również Simona Sussina, Magdalenę Lamparską, Natalię Siwiec, Ewę Kasprzyk czy Nataszę Urbańską. Jak podało biuro prasowe Netflixa, fani twórczości Blanki Lipińskiej będą mogli zobaczyć film kończący trylogię już za kilka miesięcy, bowiem trzecia część trafi na platformę Netflix jeszcze w 2022 roku.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną