Powstanie serial "365 dni"? Blanka Lipińska zdradza swoje plany!

Katarzyna
Newsy
25.06.2020 18:36
Powstanie serial "365 dni"? Blanka Lipińska zdradza swoje plany!

Książka „365 dni” Blanki Lipińskiej oraz jej ekranizacja wywołały sporą burzę w polskim kinie, oraz w kobiecych bibliotekach. Książka została okrzyknięta najlepszym polskim erotykiem, a o Blance Lipińskiej z dnia na dzień zrobiło się głośno. Pisarka nie usiadła na laurach i napisała jeszcze dwie części tej książki. Korzystając z rozgłosu i zainteresowania swoim dziełem, pisarka postanowiła zekranizować swoją pierwszą książkę. Możliwe, że autorka bestsellera pójdzie o krok dalej i zekranizuje książkę, ale w formie serialu.

View this post on Instagram

Tęsknić to mieć nadzieje, że coś wróci 🙏🏼

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Światowy rozgłos

Film „365 dni” cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również i na świecie. Pandemia koronawirusa sprawiła, że film nie gościł długo na ekranach kin, ale od 1 kwietnia można go zobaczyć w serwisie Netflix.

Dzięki temu o filmie znów zrobiło się głośno, ponieważ dzięki portalowi mogli go oglądnąć ludzie na całym świecie. Film ten znalazł wielu fanów zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. W związku z tym autorka książki zastanawia się, czy losów swoich bohaterów nie przenieść na ekrany naszych telewizorów.


Autorka nie zwalnia tempa

Jak mówi znane przysłowie-„kuj żelazo, póki gorące” i Blanka Lipińska jak najbardziej się do niego stosuje. Książka, jak i film przyniosły jej ogromny rozgłos, który po kilku miesiącach nadal nie cichnie. Autorka jest już znana w kraju, jak i za granicą, a ogromne rzesze ulubieńców pisarki z zapartym tchem czekają na ekranizację drugiej części książki o Laurze i Massimo tj. „Ten dzień”. Ma się ona pojawić w polskich kinach 12 lutego 2021 roku.

Książka, film i może serial

Pisarka potrafi zaskoczyć zarówno czytelnika swoich książek, jak i swoich fanów. Blanka Lipińska zapowiedziała, że planuje wyprodukować również serial na podstawie swoich bestsellerowych powieści. Bardzo możliwe, że za niedługo będziemy oglądać rozwój związku Laury i Massima na ekranach telewizorów.

Jak powiedziała pisarka, opowiedzenie ich historii w formie serialu, pozwoli jej na zekranizowanie książki w 100%. Film ze względu na ograniczony czas emisji pokazał okrojoną wersję rozpoczynającej się znajomości Polki z włoskim mafiosem. Serial będzie mógł pokazać wszystkie zawiłości oraz więcej detali tej historii. Fani książki, jak i filmu na pewno nie będą się mogli doczekać również serialu.


Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną