Kiedy zobaczymy na ekranie drugą część "365 dni"? Wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia!

Katarzyna

Newsy

17.01.2021 11:12

Kiedy zobaczymy na ekranie drugą część "365 dni"? Wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia!

Książka "365 dni" wywołała sporą sensację w sferze zarówno literatury, jak i filmu, ponieważ na jej bazie powstał film o tym samym tytule. Kiedy więc kontynuacja tego światowego fenomenu?

Polski erotyk

Blanka Lipińska zyskała sławę dzięki napisaniu trylogii erotycznej. Książka ta odbiła się szerokim echem w sferze literatury, ponieważ to pierwszy polski erotyk, który wywołał tak wielki entuzjazm. Autorka nie osiadła na laurach i wykorzystała zainteresowanie, jakie wywołała swoją książką. Postanowiła nakręcić film na podstawie swojej powieści.

Film opowiada o Laurze i Massimo oraz ich burzliwej miłości, która zaczęła się w dość nietypowych warunkach. Ich historia przeplatana jest pikantnymi scenami, które potrafią poruszyć wyobraźnie. Kina, kiedy film "365 dni" wszedł na duży ekran, były wręcz oblegane, a bilety rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Film wywołał rewolucję w Polsce, jak i na świecie, w związku z tym znalazł się on w pierwszej dziesiątce filmów najchętniej oglądanych na platformie Netflix w ubiegłym roku.

Zakończenie pierwszej części

Zakończenie filmu "365 dni" pozostawiło w widzach spory niedosyt oraz wielkie zaciekawienie jak potoczy się dalej historia Laury i Massima. Autorka zapowiedziała, że ma zamiar zekranizować dwie kolejne części swoich książek.  Fani z całego świata nie mogą się już doczekać ekranizacji książki "Ten dzień",  w której związek głównych bohaterów wchodzi na kolejny poziom. Książka "365 dni" ma zostać też przetłumaczona na język angielski.

Fani w innych krajach chcą poznać historię Laury i Massima ze stron książek a nie tylko filmu. Wszyscy czekają też na ekranizację drugiej części polskiego erotyka, niestety pandemia spowodowała , że wiele filmów nie trafiło na ekrany kin w tym roku z powodu przesunięcia zdjęć i obostrzeń epidemicznych.

Premiera "Ten dzień"

Fani z całego świata czekają z zapartym tchem na kontynuację historii Laury i Massima na wielkim ekranie. Pandemia spowodowała jednak, że zdjęcia do filmu musiały zostać przerwane. Ekranowy Massimo w czerwcu tamtego roku zapewnił jednak, że gdy tylko będzie możliwość powrotu na plan, to cała ekipa na pewno znów się wstawi. Podczas ostatniej transmisji na Instagramie Michele Morrone zdradził, jednak kiedy powróci na plan zdjęciowy. Do pracy nad kontynuacją filmu "365 dni" powróci on już w maju tego roku. Dla fanów jest to dobra wiadomość, pomimo że przybliżona data premiery nie jest jeszcze znana.