Krystian Ochman zachwycił swoim występem na Eurowizji! Polska awansuje do finału!

Agnieszka

Newsy

13.05.2022 10:27

Krystian Ochman zachwycił swoim występem na Eurowizji! Polska awansuje do finału! źródło okładki: https://www.instagram.com/p/CdGmG0CtdGq/

Polska po raz pierwszy od pięciu lat awansowała do finału Eurowizji! Wszystko dzięki niezwykłemu występowi reprezentanta naszego kraju - Krystiana Ochmana, który zaśpiewał piękną, emocjonalną piosenkę. Jak zareagował na awans do finału?

 

Eurowizja 2022

Występ Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022 zachwycił widzów z całej Europy. Polak znalazł się w najlepszej dziesiątce drugiego półfinału i po raz pierwszy od 2017 roku nasz reprezentant pojawi się w finale Eurowizji. 

 

Występ Ochmana zbiera także mnóstwo pozytywnych komentarzy w internecie. 

Wiadomo już, że Ochman zaprezentuje się w drugiej części wielkiego finału, razem z m.in. Samem Rileyem (Australia), Amandą Tenfjord (Grecja), Cornelią Jakobs (Szwecja) i Samem Ryderem (Wielka Brytania).

 Co powiedział Krystian Ochman po awansie do wielkiego finału Eurowizji?

"Dziękuję bardzo za wsparcie, jesteście wspaniali. Mam nadzieję, że w finale ponownie będziecie ze mnie dumni. Pijcie dużo wody, wysypiajcie się i do zobaczenia za kilka dni. Jak zwykle wysyłam wam wiele miłości" - powiedział 22-letni wokalista w relacji na Instagramie.

 Przypomnijmy, że dziadek Krystiana Ochmana, Wiesław Ochman, jest słynnym tenorem. Natomiast jego ojciec, Maciej Ochman, przed emigracją do Stanów Zjednoczonych grał na klawiszach w zespole Róże Europy.

Krystian podziękował więc także rodzinie, która motywowała go, a wręcz pchała do świata muzyki. Dzięki temu mogliśmy poznać jego wyjątkowy talent. 

Reprezentant Polski wspomniał też swojego wokalnego opiekuna ze studiów - profesora Jana Ballarina z Akademii Muzycznej w Katowicach.

Warto też wspomnieć, że podczas występu Ochmana na scenie towarzyszyły mu tancerki zespołu Egurrola Dance Studio.

 "Tancerki uosabiają demony, złe myśli, stres, złość, które przeszkadzają nam w osiągnięciu wewnętrznego spokoju. Na scenie będę z nimi w pewnym sensie walczył" - mówił przed Eurowizją zwycięzca "The Voice of Poland".