Lifestyle

Majdan da dziecku imię, którym miał nazwać dziecko z Dodą? Doda komentuje

Agnieszka

Dec. 19, 2019, 7:35 a.m.

Majdan da dziecku imię, którym miał nazwać dziecko z Dodą? Doda komentuje

Radosław i Małgorzata Majdanowie szczęśliwie spodziewają się dziecka. Jest to dla nich bardzo ważne, ponieważ Małgorzata miała problemy z zajściem w ciążę. Dla Radka również jest to wyjątkowa sprawa, gdyż jest to jego pierwsze dziecko. Jak chcą je nazwać?

Majdan ma za sobą burzliwy związek z Dodą. Piosenkarka niechętnie wypowiada się na temat obecnej żony swojego byłego męża. Raz na jakiś czas jednak odpowiada na dociekliwe pytania dziennikarzy. Tak było też w tym przypadku. Doda postanowiła skomentować ciążę Małgorzaty.

Niedawno media obiegła wiadomość, że jeśli Małgorzata urodzi syna, rodzice dadzą mu na imię Mauro lub Tristan. Skąd takie doniesienia? Otóż w trakcie związku z Dodą, Majdan wyznał, że takie właśnie imiona pragnie dać swoim dzieciom:

„Jeżeli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków. A drugiemu synowi chciałbym dać na imię Tristan” – mówił Majdan.

Choć od tamtych słów minęło już 12 lat, wiele osób podejrzewa, że Radosław będzie chciał spełnić swoje marzenia o nazwaniu syna właśnie którymś z tych imion.

Jak zapatruje się na to Doda? W rozmowie z Faktem piosenkarka wyznała, że nie ma ku temu nic przeciwko. Warto przypomnieć, że Doda nie planuje posiadania dzieci, jest więc to dla niej obojętne:

„Proszę bardzo. My z mężem raczej nie skorzystamy” – odpowiedziała stanowczo piosenkarka.

Ani Radosław, ani Małgorzata nie wyznali jeszcze, jakie imię planują nadać swojemu dziecku. Myślicie, że Majdan postanowi spełnić swój plan z przeszłości? A może Małgorzata nie zgodzi się na takie oryginalne imiona?