Joanna Opozda komentuje zajście z bronią użytą przez jej ojca. "Jestem w bardzo złym stanie"

Martyna P.
Newsy
10.01.2022 15:29
Joanna Opozda komentuje zajście z bronią użytą przez jej ojca. "Jestem w bardzo złym stanie"

Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka. Niebawem na świat ma przyjść ich pierwsze dziecko- synek Vincent. Po ostatnich traumatycznych wydarzeniach ciężarna aktorka przyznała, że jest z bardzo złym stanie.

 

Chwile grozy podczas rodzinnej sprzeczki

Przed jednym z mieszkań w Busku-Zdroju doszło do rodzinnej sprzeczki. Mama Joanny Opozdy pojechała odebrać swoje rzeczy do lokalu, który zajmuje obecnie ojciec ciężarnej Joanny - Dariusz O. wraz z inną kobietą. Mężczyzna rzekomo nie chciał udostępnić lokalu, awanturował się, używał wulgaryzmów. Sytuacja zrobiła się napięta, gdy Dariusz O. użył broni i padł strzał.

Według relacji Antoniego Królikowskiego, który był obecny podczas zdarzenia, pocisk przebił ścianę. Omal nie doszło do tragedii. W wyniku strzału nikt nie ucierpiał, ale siostra Joanny Opozdy, która również była na miejsca trafiła do szpitala w wyniku całego zajścia.

Antoni Królikowski opublikował w mediach społecznościowych materiały filmowe ujawniające kulisy całego zajścia. Rodzina jest wstrząśnięta.

Rzecznik policji w Busku-Zdroju potwierdził, że doszło do zdarzenia z użyciem broni.

„Mieliśmy trzy interwencje w dzielnicy zdrojowej w Busku-Zdroju. Dotyczyły one konfliktu rodzinnego na tle majątkowym. Ostatnia, trzecia, interwencja zgłoszona przez firmę ochroniarską, dotyczyła tego, że słychać było strzał. Na miejsce pojechali policjanci, którzy zastali broń czarnoprochową, z której najprawdopodobniej oddano strzał” – rzecznik policji wypowiadał się dla reporterów „Super Expressu”.

Antek Królikowski dodał, że zostało złożone zawiadomienie, a policja będzie badać, czy ojciec Joanny Opozdy miał pozwolenie na broń. Okazuje się, że na razie nikt nie został zatrzymany w związku z zajściem.

Nagranie z miejsca zdarzenia możecie znaleźć na oficjalnym profilu Antka Królikowskiego:

 

Całe zajście komentuje Joanna Opozda – córka pana Dariusza

Do sprawy odniosła się Joanna Opozda- córka Dariusza O. Kobieta udzieliła wywiadu dla „Super Expressu”. Aktorka wyznała, że sytuacja bardzo negatywnie wpłynęła na jej samopoczucie:

„Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie” – wyznała aktorka.   

To nie pierwszy raz, gdy pani Joanna narażona jest na negatywne emocje związane z Dariuszem O. Rodzina już wcześniej zmagała się z publiczną krytyką ze strony pana Dariusza O. , który przebywał rzekomo na Madagaskarze w tragicznym stanie zdrowotnym. Zarzucał wtedy rodzinie brak wsparcia. Do siebie trafiały wówczas prywatne wątki konwersacji.

Na facebooku można było przeczytać pełne żalu słowa pana Dariusza. Rzekomo profil ma zmienione zdjęcie profilowe. Do informacji tych dodarł portal Pomponik.pl 

„Zero pomocy od żony córek nie chcą zapłacić za lot ratujący mi życie!! Moje pieniądze przepuszczają w Spa” – czytamy w komentarzu Dariusza O.

Wtedy aktorka prosiła o uszanowanie prywatności. Nie udzieliła komentarza w sprawie.

W związku z przykrymi wydarzeniami życzymy Pani Joannie dużo spokoju i szczęśliwego rozwiązania!

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną