Antek Królikowski ujawnia dramatyczne kulisy rodzinnej kłótni. W tle strzał z broni.

Martyna P.
Newsy
09.01.2022 20:16
Antek Królikowski ujawnia dramatyczne kulisy rodzinnej kłótni. W tle strzał z broni.

O konflikcie w rodzinie Joanny Opozdy było głośno już jakiś czas temu. Tym razem sytuacja jest zaostrzona, a ostatni konflikt mógł skończyć się tragedią.

Antek Królikowski zdecydował się na opublikowanie wstrząsającego nagrania. Zdarzenie miało miejsce w sobotę. Doszło do awantury między panem Dariuszem O. a rodziną Joanny Opozdy. Mężczyzna ujawnił nagrania przedstawiające przebieg zdarzenia. Konflikt był pełen emocji, wulgaryzmów. Doszło nawet do oddania strzału. Interweniowała policja.

Zdjęcie Antek Królikowski ujawnia dramatyczne kulisy rodzinnej kłótni. W tle strzał z broni. #1
źródło: Instagram/InstaStory/Antoni Królikowski

 

Chwile grozy podczas rodzinnej kłótni

Wstrząśnięty całą sytuacją Antoni Królikowski obecny w czasie awantury przerwał milczenie i zrelacjonował przebieg zdarzeń na Instagramie. Mężczyzna jest zaniepokojony, że Dariusz O. jest na wolności.

„Emocje jeszcze do końca nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Zaraz pokaże wam tutaj, jak byłem świadkiem, brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową szwagierki, mojej siostry. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju” – Antek Królikowski rozpoczął relację na Instagramie.

Według relacji Antoniego Królikowskiego mama Joanny Opozdy udała się do mieszkania w Busku-Zdroju, aby odzyskać swoje rzeczy. Okazuje się, że lokal ten zajmuje obecnie ojciec Joanny Opozdy- Dariusz O. wraz z partnerką. Zamki w domu miały zostać wymienione, dostęp jest rzekomo utrudniony.

Pani Małgorzata Opozda wraz z córką Aleksandrą i zięciem- Antonim Królikowskim udała się na miejsce. Po przybyciu mężczyzna rzekomo zabarykadował drzwi, wykrzykiwał wulgaryzmy i wypowiadał groźby, po czym oddał strzał z broni. Jak podaje portal „Pudelek”, kula przebiła się przez ścianę. W wyniku strzału nikt nie ucierpiał, lecz jedna z osób w wyniku zajścia trafiła do szpitala.

„Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O., który w dalszym ciągu przebywa w Busku-Zdroju na wolności. Jest uzbrojony i niebezpieczny– komentował sprawę A. Królikowski w mediach społecznościowych.

Do sprawy odniosła się Joanna Opozda- córka Dariusza O. Kobieta potwierdziła całe zajście. Aktorka napisała, że jest zdruzgotana i nie chce na razie niczego komentować.

Rzecznik w Busku- Zdroju potwierdził, że policja interweniowała podczas takiego zdarzenia. Potwierdzono również, że użyto broni.

Nagranie ze zdarzenia znajdziecie na oficjalnym profilu Antoniego Królikowskiego na Instagramie:

Przypomnijmy, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się w sierpniu 2021 roku. Para spodziewa się narodzin dziecka. Chłopiec będzie nazywał się Vincent.

W zaistniałej sytuacji życzymy dużo spokoju ciężarnej pani Joannie i jej rodzinnie.

 

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną