Mama Antka Królikowskiego komentuje strzelaninę. Jest wstrząśnięta!

Agnieszka

Lifestyle

10.01.2022 9:24

Mama Antka Królikowskiego komentuje strzelaninę. Jest wstrząśnięta!

 Małgorzata Ostrowska-Królikowska skomentowała drastyczne sceny z domu Opozdów. Doszło tam bowiem do strzelaniny, której miał dopuścić się ojciec Joanny Opozdy, Dariusz Opozda. Na miejscu był między innymi Antoni Królikowski, który wszystko nagrał i umieścił w sieci z ważnym apelem.

Zdjęcie Mama Antka Królikowskiego komentuje strzelaninę. Jest wstrząśnięta! #1
Źródło: Wikipedia

Jak wynika z informacji podanych przez Antoniego Królikowskiego, Dariusz Opozda wprowadził się niedawno do domu, w którym mieszkała jego żona. Zmienił zamki i zamieszkał tam z kochanką. 

W momencie, w którym Królikowski wraz z mamą żony Opozdy i siostrą, próbują dostać się do mieszkania, z mieszkania w ich kierunku padają strzały. Wcześniej Królikowski publikuje nagranie, na którym słychać, jak Dariusz Opozda każe swojej kochance przynieść broń. 

„Emocje jeszcze do końca nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Zaraz pokaże wam tutaj, jak byłem świadkiem, brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową szwagierki, mojej siostry. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju” – Antek Królikowski rozpoczął relację na Instagramie.

„Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O., który w dalszym ciągu przebywa w Busku-Zdroju na wolności. Jest uzbrojony i niebezpieczny” – komentował sprawę A. Królikowski w mediach społecznościowych.

Antoni Królikowski ma pretensje do policji, że ta będąc na miejscu zaczęła się zastanawiać, czy Opozda ma pozwolenie na broń, nie przejmując się za bardzo całym zdarzeniem. 

Małgorzata Ostrowska–Królikowska komentuje całe zajście

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, mama Antka Królikowskiego, została zapytana przez Fakt, jak wpłynęła na nią cała ta drastyczna sprawa. 

Pomimo tego, że kobieta stara się nie wyjawiać zbyt dużo mówiąc o sprawach swojego syna i Joanny Opozdy, tym razem przyznała, że jest wstrząśnięta. 

“To się nie mieści w moim pejzażu wewnętrznym” – powiedziała krótko.

Jakiś czas wcześniej wspomniała też, że z synową rzadko się widują, dlatego jeszcze nie może stwierdzić, jaką jest synową.

“Nie widywałyśmy się jeszcze zbyt często, dlatego nie wiem, jaką jest teściową niestety, bo mamy za krótki staż” – mówiła niedawno żona Antka.