Antek Królikowski nie wytrzymał! Aktor wydał mocne oświadczenie!

Justyna
Newsy
18.07.2022 21:51
Antek Królikowski nie wytrzymał! Aktor wydał mocne oświadczenie!

Po odwołanym przez aktorkę chrzcie syna i wydanym mocnym oświadczeniu, głos w tej sprawie zabrał również Królikowski. Padły oskarżenia o manipulację opinią publiczną.

Odwołany chrzest i oświadczenie aktorki

Choć jeszcze do niedawna wydawało się, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski w końcu potrafili się porozumieć w sprawie syna, to kolejną burzę rozpętał odwołany chrzest. Wówczas na profilu Joanny Opozdy w mediach społecznościowych pojawiło się poruszające oświadczenie.

Gwiazda nie tylko wyznała, jak wyglądają jej relację z Antkiem. W emocjonalnym wpisie przekazała również, że była zastraszana przez kochankę swojego męża. Co więcej, na dowód pokazała wiadomości, które aktor wymieniał ze swoją nową dziewczyną. Joanna Opozda wyznała również, że Antek nie widuje się z synem oraz unika płacenia alimentów.

Odpowiedź Królikowskiego w sprawie alimentów

Teraz głos w tej sprawie zabrał sam Królikowski i jak zaznaczył, nie mógł dłużej milczeć. Już na początku swojej przemowy, która pojawiła się w serwisie YouTube Królikowski zaznaczył, że Joanna Opozda nie może się pogodzić z rozstaniem i wiele rzeczy mija się z prawdą.

Jak dodał, wciąż czeka na sprawę rozwodową i choć nie zamierzał do tego czasu zabierać głosu, to ostatnie wydarzenia zmusiły go do wydania oświadczenia. Tym samym przedstawił swoje stanowisko w sprawie alimentów:

„Joanna mija się z prawdą, mówiąc, że nie płacę alimentów, urządza prowokacje, manipule opinią publiczną i próbuje zniszczyć mnie i moich bliskich, więc muszę reagować. Mam tego dość”.

Skomplikowane relacje

Poinformował także, jak wyglądają relacje z jego synem. Jak podkreślił, całą sprawę komplikuje brak rozwodu:

“Nigdy nie zamierzałem uchylać się od odpowiedzialności za syna. Ludzie się rozstają i to zawsze jest trudne, szczególnie gdy w tym wszystkim jest dziecko, ale nikt nie powinien dostawać rykoszetem za błędy rodziców i będę robił wszystko, żeby Vini sam mógł kiedyś decydować o swoim losie i być szczęśliwym dzieciakiem, a kiedyś człowiekiem”.

Następnie Królikowski przyznał, że choć widuje syna dużo rzadziej, niż by tego chciał, to wierzy, iż zdoła dojść do porozumienia z żoną.

Opozda odpowiedziała na oświadczenie Królikowskiego w następujący sposób:

Zdjęcie Antek Królikowski nie wytrzymał! Aktor wydal mocne oświadczenie! #1

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną