Ta modelka waży 80 kg! Fani zachwyceni jej figurą

Ta modelka waży 80 kg! Fani zachwyceni jej figurą

Większość z nas wyobrażając sobie modelkę widzi szczupłą wysoką kobietę w rozmiarze XS. Coraz częściej jednak sukces w modelingu osiągają kobiety, które nie pasują do klasycznego obrazu modelki. Jedną z nich jest Mia Sand.

Mia Sand pochodzi z Danii i jest modelką. 31-latka ma długie blond włosy, niebieskie oczy i ładne rysy twarzy. Jej delikatna, jasna twarz nie zdradza jednak tego, że dziewczyna waży aż 80 kg. Nie jest jednak otyła, a wysportowana. Jej mocna sylwetka zachwyciła internetowy świat.

Pomimo ogromnej ilości ćwiczeń fizycznych sylwetka Mii jest bardzo kobieca. Pasjonuje się sportem, a z zawodu jest dietetykiem. Doskonale więc wie, jak zadbać o swoje ciało i sprawić, aby wyglądało dokładnie tak, jak sobie wymarzyła.

Co ciekawe, Mia dopiero od niedawna akceptuje swoją silną sylwetkę. Kiedyś, jak sama mówi, nienawidziła tego, jak wygląda.

“Kilka lat temu nienawidziłam swoich ramion, nienawidziłam swojego biustu, nienawidziłam okolic brzucha, nienawidziłam swojego wielkiego, płaskiego tyłka, nienawidziłam swojej grubej talii, nienawidziłam swojego cellulitu i rozstępów (...).

Ale teraz stoję tutaj pewna siebie we własnej skórze, cellulit, rozstępy i obwisła skóra na brzuchu wciąż tam są, ale nie przejmuję się tym, bo wiem, że jestem piękna.”Mia kilka miesięcy temu urodziła dziecko. Stąd nieco obwisła jeszcze skóra na brzuchu. Jak sama wyznała na swoim Instagramie, spotkała się z ogromnym hejtem podczas ciąży. Wszystko przez to, że nie przestała wtedy ćwiczyć. Pomimo ciąży wciąż uczęszczała na siłownię, co wzbudzało w ćwiczących tam mężczyznach złość. Mówili jej, że zrobi dziecku krzywdę. Mia dostawała nawet groźby karalne.

View this post on Instagram

A little more than 7 years ago (Swipe) life was different Besides being overweight, unhealthy, having zero makeup skills, damaged skin, black hair and those eyebrows My inside was what pulled me down the most! Left my ex because he cheated and mentally abused me, I was insecure, I lacked confidence, I was depressed, alone with a 3 year old son, no job, no education in a one room rental apartement. I wasnt happy, I didnt know what to do, I didnt know where to start My first step to break free from depression, was to read, I expanded my knowledge, I started to watch motivational videos on YouTube, I started to workout 3 times a week, I removed toxic friendships, I started to focus on me, my son and what I could do, to change things for the better A healthy lifestyle became a priority, I slowly became more open towards people, got a job at the local hospital, started to study, switched job and became a personal carer, met the man of my life @runejkfit, started to become more interested in health, training and nutrition through him, despite loving my job as a personal carer, I decided to quit and study the human body, nutrition and personal training instead Fast forward to this day, one amazing son later, im a certified personal trainer, with an expanded knowledge on life, its struggles, on how to help others through their battles, ups and downs Everything is good, everything is possible, you just have to believe in yourself #healthymind #healthyliving #doyou

A post shared by Mia Sand (@missmiafit) on

Agnieszka

Polecane