Doda z zarzutami, Emil S. zatrzymany. Jest oświadczenie piosenkarki

Agnieszka
Newsy
30.11.2021 14:24
Doda z zarzutami, Emil S. zatrzymany. Jest oświadczenie piosenkarki

Kontrowersje wokół postaci Dody i jej byłego już męża Emila S. nie cichną. Już od jakiegoś czasu można było usłyszeć w mediach, że mężczyzna może mieć pewne problemy z prokuraturą. Ostatnie wydarzenia zdają się potwierdzać te pogłoski. Kamil S. został bowiem zatrzymany, jemu i Dodzie postawiono także zarzuty. Piosenkarka wydała w tej sprawie oświadczenie.

 

Doda z zarzutami

Dziś (30 listopada) zatrzymany został Emil S. - były mąż Dody, z którym wspólnie wyprodukowali film “Dziewczyny z Dubaju”. Jak informuje portal FMR FM, kobiecie postawiono zarzut z artykułu 300 kk, który mówi o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli.

„Znana piosenkarka Dorota R. z zarzutami. Jak dowiedział się RMF FM, jest podejrzała o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 kk, mówiącego o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli. Z naszych informacji wynika, że jej b. mąż Emil S. został w tej sprawie zatrzymany w Warszawie – podano w mediach społecznościowych.”

 

Doda wydała oświadczenie

Niedługo po tym, jak media obiegła informacja o zarzutach i zatrzymaniu, piosenkarka postanowiła odnieść się do sprawy za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. W poście umieszczonym na Instagramie napisała:

"OŚWIADCZENIE : Jako producent kreatywny ,tworząc film od a do z ,wykonałam swój obowiązek przynosząc gotowe dzieło.ba! Nie byle jakie bo bijące kinowe rekordy oglądalności 2021 roku. Drugiego producenta Mojego ex męża zadaniem bylo przynieść na to budżet ,dopiąć umowy z inwestorami i opłacić ekipę. On dostał hita,ja same problemy🤷‍♀️Emil z ponoć kilkadziesiecioma zarzutami został zatrzymany. Ja jako Prezez spółki dostałam jeden zarzut i pewnie pare lat bronienia się w sądzie. Rozumiem . Za głupotę ,naiwność i zaufanie się płaci. Brak świadomości nie zwalnia z odpowiedzialności. Byłam na to psychicznie przygotowana.chce pomoc inwestorom i ekipie odzyskać pieniądze dlatego z syndykiem omawiam porozumienie od miesiąca.dalej będę promować oraz dystrybuować ten wspaniały film ale już SAMA! Nauczka na przyszłość : jesteś artystą? Twórz filmy ,a nie spółki 🤷‍♀️😙Do tego pierwszego jak widać mam talent , do wyboru mężczyzn calkowity brak 😉ps : nie musicie mi zasłaniać oczu w artykułach -niczego się nie wstydzę bo nie mam nic na sumieniu

 

 

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną