Emil Stępień odpowiada na zarzuty Dody! Ostra reakcja producenta filmowego

Agnieszka
Newsy
05.10.2021 9:41
Emil Stępień odpowiada na zarzuty Dody! Ostra reakcja producenta filmowego

Emil Stępień, z którym Doda obecnie się rozwodzi, odpowiedział na jej zarzuty w sprawie filmu “Dziewczyny z Dubaju”. Zarówno Doda, jak i reżyserka filmu - Maria Sadowska, miały nie zostać dopuszczone do ostatecznego montażu filmu. “Panie mogą się bawić w film, ale nie za moje pieniądze” - pisze Stępień.

W poniedziałek rano Doda i Maria Sadowska pokazała nagranie spod montażowni filmu “Dziewczyny z Dubaju”. Kobiety miały się tam udać, aby dokonać ostatecznych zmian z filmie. Ze słów Dody wynika, że chodziło głównie o skrócenie filmu, który jej zdaniem jest zbyut długi. Piosenkarka relacjonowała, że nikt nie otworzył jej drzwi. 

W nagraniu uznała, że pracownicy nie chcieli jej wpuścić na prośbę jej byłego partnera, Emila Stępnia, który jest producentem filmu.

Emil Stępień odpowiedział na zarzuty Dody

Emil Stępień wydał w tej sprawie oświadczenie serwisowi Plotek.pl. Stwierdził, że film jest już ukończony i gotowy do dystrybucji.

Dodał, że Doda, która widnieje w dokumentach filmu jako producent kreatywny “Dziewczyn z Dubaju”, posiada ten tytuł wyłącznie z jego dobrej woli.

“Te wszystkie piękne tytuły, którymi pani jak ornament oznaczyła panią Dorotę w swoim pytaniu są wyłącznie nadane przeze mnie dla budowy jej CV.” - cytuje wypowiedź Stępnia Plotek.pl.

Emil Stępień dodał, że Maja Sadowska powinna zająć się reżyserowaniem mniej wymagających filmów. Natomiast Doda powinna być mu wdzięczna, że dzięki niemu media o niej nie zapominają. 

“Film jest już ukończony i zabezpieczony do dystrybucji w Polsce i poza jej granicami. Panie mogą bawić się w film, ale nie za pieniądze moje, jak i moich inwestorów. Maria Sadowska powinna skupić się na mniej wymagających filmach, a pani Rabczewska być wdzięczna, że na moich produkcjach przedłuża swoje medialne życie. Film jest produktem biznesowym. Jak panie chcą się bawić, niech idą do Smyka” - podsumował Stępień. 

Doda odpowiada

Jak donosi Plotek, Doda po oświadczeniu Emila Stępnia przesłała serwisowi dokumenty potwierdzające, że rzeczywiście jest pełnoprawnym członkiem zarządu i producentem kreatywnym filmu “Dziewczyny z Dubaju”. 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną