Urodowy hit opanował TikToka! Działa jak botoks!

Patrycja

Uroda

Nov. 18, 2021, 5:37 p.m.

Urodowy hit opanował TikToka! Działa jak botoks!

Na TikToku pojawił się nowy urodowy hit, dzięki któremu Twoja twarz stanie się jędrna, gładka i promienna. Influencerka All You Can Face pokazuje, jak w prosty sposób zadbać o wygląd skóry i szybko ją odmłodzić.

Zdjęcie Urodowy hit opanował TikToka! Działa jak botoks! #1

Szybki sposób na poprawę wyglądu twarzy

Na twarzy znajduje się aż 60 mięśni mimicznych, które są odpowiedzialne za mimikę, ruch powiek, ust czy policzków, robienie min, grymasów oraz mruganie. Oprócz tego wpływają na owal twarz, jej napięcie i jędrność skóry.

Już nie musisz stosować drogich i agresywnych zabiegów medycyny estetycznej, aby poprawić wygląd swojej skóry. Jeśli chcesz poprawić wygląd i kondycję swojej twarzy wykonaj domowy masaż twarzy. Masaż twarzy jest najprostszą i ogólnie dostępną metodą poprawiania wyglądu. Dzięki prostemu zabiegowi, możesz zauważalnie poprawić kondycję swojej cery, sprawić, że skóra stanie się promienna i jędrna.

Urodowy hit opanował TikToka!

Influencerka z TikToka All You Can Face pokazuje, jak w prosty sposób zadbać o wygląd skóry i szybko ją odmłodzić. Prezentuje proste sposoby na masaż twarzy.

Masaż relaksacyjny

 1. Zacznij od demakijażu i dokładnego oczyszczenia skóry. Do masażu używaj serum, olejku do twarzy lub kremu nawilżającego.
 2. Rozpocznij masaż od dołu twarzy. Palec wskazujący i środkowy ułóż symetrycznie na brodzie. Przesuń palce w kierunku nosa, wykonując delikatny łuk.
 3. Zegnij i rozszerz palce, następnie obróć dłoń i delikatnie uciskaj skórę. Poruszaj dłonią od nosa, w kierunku uszu.
 4. Masuj małżowinę uszną otwartą dłonią, od góry do dołu. Tak aby ucho znajdowało się pomiędzy palcem wskazującym a środkowym.
 5. Masaż zakończ ruchem w kierunku szyi, kilkukrotnie głaszcz ją otwartą dłonią.
 6. Każdy krok powtarzaj przez 30-60 sekund.

Źródło: 

Masaż na promienną cerę

 1. Zacznij od demakijażu i dokładnego oczyszczenia skóry. Do masażu używaj ulubionego serum, olejku do twarzy lub kremu nawilżającego.
 2. Masaż rozpocznij od delikatnego ostukiwanie skóry opuszkami palców. Zacznij na górze głowy, tuż za linią włosów i idź w dół, aż do szyi.
 3. Następnie ułóż dłonie na płasko i głaszcz nimi twarz od skroni do szyi.
 4. Ułóż dłonie przy uszach i masuj skórę w miejscu ich połączenia z twarzą kolistymi ruchami.
 5. Zegnij palce i knykciami palców wskazujących wykonaj ruch od brody do uszu, przesuwając palce po owalu twarzy. Ten sam ruch powtórz w okolicy pod oczami.
 6. Następnie rozłóż palce tak, aby obejmowały oko. Palec wskazujący powinien znajdować się pod okiem, a palec środkowy opierać się o łuk brwiowy. Wykonaj kilka ruchów okalających oko.
 7. Ułóż obie dłonie na środku czoła i głaszcz skórę w kierunku na zewnątrz. Palcem wskazującym jednej dłoni wykonuj zygzakowaty ruch od dołu do góry po czole.
 8. Masaż zakończ, głaszcząc skórę w dół od czoła do szyi.
 9. Każdy krok powtarzaj przez 30-60 sekund.

Źródło: