Beata Kozidrak zapłaci grzywnę. Musi ujawnić dochody. Ile wart jest jej majątek?

Martyna

Newsy

23.10.2021 10:24

Beata Kozidrak zapłaci grzywnę. Musi ujawnić dochody. Ile wart jest jej majątek?

Do Sądu Rejonowego Warszawa-Mokotów wpłynął akt oskarżenia przeciw Beacie Kozidrak. Kobieta zostanie osądzona za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo nałożono na nią karę grzywny. Jej kwota została wyliczona na podstawie zarobków piosenkarki.

 

Feralne zdarzenia

Przypomnijmy, że do zatrzymania liderki zespołu „Bajm” doszło 1 września. Policja otrzymała zgłoszenie o kobiecie prowadzącej samochód pod wpływem alkoholu. Służby zostały wezwane na miejsce zdarzenia przez zaniepokojonych świadków. Badanie alkomatem wykazało 2 promile w wydychanym powietrzu.

Kobieta przyznała się do popełnionego czynu. Wydała oficjalne oświadczenie w mediach społecznościowych. Przeprosiła w nim fanów i wyraziła skruchę.

Okazuje się, że poza odebranym prawem jazdy, postawionym zarzutom, piosenkarka zapłaci także grzywnę. Wyliczana jest ona na podstawie dochodów sprawcy, jego warunków osobistych i rodzinnych, stosunków majątkowych i możliwości zarobkowych.

 

Ujawniono zarobki Beaty Kozidrak

Portal „Super Express” ujawnił aktualne, szacunkowe zarobki artystki.

Okazuje się, że przed wybuchem pandemii koronawirusa pani Beata zajmowała wysoką pozycję na listach najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce.

Artystka cieszyła się wtedy wpływami pochodzącymi z koncertów na poziomie 2 mln złotych rocznie. Na dzień dzisiejszy wyliczone przez portal roczne wpływy nie przekraczają 150 tys. złotych.

Po feralnych wrześniowych wydarzeniach kampanie reklamowe nie przedłużyły jej kontraktów. Chodziło o koncern Coca-Cola.

Beata Kozidrak w 2016 roku musiała podzielić się 10-milionowym majątkiem z Andrzejem Pietrasem. Para zdecydowała się na rozwód.

Na chwilę obecną, jak szacuje portal, kobieta zarabiać może 10 tys. netto miesięcznie.

Piosenkarka jest w posiadaniu 320-metrowego domu pod Warszawą, którego wartość określana jest na około 3 miliony złotych.

Artystka jest także właścicielką luksusowego samochodu BMW 740D XDrive 7, którym poruszała się podczas zatrzymania. Jego wartość sięga około 200 tys. złotych.

Obecne dochody kobiety opierają się także na wpływach z tantiem.

W maju liderka zespołu Bajm wydała bestsellerową autobiografię "Beata. Gorąca krew".

Pani Beata jest aktualnie w trakcie prac nad czwartą solową płytą muzyczną.

Niebawem powstać ma również jej film biograficzny.

Mimo fali krytyki kobieta zdecydowała się powrócić do koncertowania i wystepów publicznych. Na początku października wystąpiła w Poznaniu z Justyną Steczkowską. Pani Beata została przywitana owacją na stojąco.